bugün

Oyun da para ile parasız arasında fark var.
He çok veya az tartışılır. En son aldığım 1 aylık bıçağım da bir kaç gün önce bitti oyunda.

Silah alsan karakteri var onu alsan hızlandırması vb o yüzden para odaklı bir oyun bence.

Parasız da oynanır mı?
Evet oynanır. Başarılı da olabilirsiniz. Yani sadece para da geçmiyor.
acayip paraya dayalı bi oyun. ama güzel yani oynuyom.
eski dinozor modu güzeldi lakin şimdiki hali beni oyundan soğutmuştur. Parayı basan kazanıyor bu oyunda.
Rus versiyonunu önerdiğim fps oyunu. Hileli oyuncu çok az, karşınıza çıkınca da oylama yapıp odadan atma imkanına sahipsiniz.
paraları bayılıp aldığınız eşyaların kendi kendine adam vurabildiği dereceye kadar pay to win olan oyundur. ama kendini yine de oynatır.

ve evet hala hile dolu.
Adeta kendini çöpe atmış oyun. Bi el oynayayım diye indirdim şuan giden 2gb internetime acıyorum. Arapça harfler falan var oyunda baya rezillik olmuş.
oyun iyi hoşta, parayı bastıran oyunda kral oluyor. onun haricinde donanım üstünlüğü gerektiren nişan alma, sekme gibi muhabbetler bu oyunda çok kolay. bu yüzden donanımı sağlam olup oyunculuğu kötü olanlar bu oyunda afallıyor.
gelen v3 güncellemesi ile yapılan etkinlikler süper ötesi.
Her çarşamba gelen yenilikçi güncelleme ve bakım çalışmaları ile oyunculara kalite vadeden bir oyun. içinde saygısız hadsiz , hudutsuz oyuncular olmasa herşey daha güzel olabilir.
pro c.s 1.6 oynayanların yanında ezilen, eziklerin oyunu cs varken bir defa bile açıp bakmışlığım yoktur. Zamanında çoluk çocuk oyunu.
birkaç yıl öncesine kadar müptelası olduğum güney kore yapımı oyun. ey gidi günler...
Denk gelmişken oynuyucam bu gece. Sözlükte oynayan arkadaşlar varsa yazsın eski günleri yad edelim.
çıkış yeri kore olan crossfire oyununun bir benzeridir.

zamanında deliler gibi oynardık şimdi açıp bakıyorum 5 yıldır değişen hiçbirşey olmamış.

p2w ve f2p olup bozmamış nadir oyunlardan biri.
Cs’ye tercih ettiğim yıllarca oynadığım ama daha sonra para yatırmadan oynanamaz hale gelen ve oyuncularını (bkz: Lol) gibi oyunlara kaptırdığı için oda bile bulunamaz hale gelip bırakmak zorunda kaldığım oyundur. Bu aralar sadece youtube üzerinden birkaç kanalın oyun videolarını izliyorum, kendi oynayışımdan daha fazla keyif alıyorum.
(bkz: Raporsuz deli) (bkz: kiraz mevsimi)