1. 1.
  viktoria plzen galibiyetine sevinebilen, normalmiş gibi görünen ama aslında normal olmayan fenerbahçelidir.
  iğrenç ötesi bir futbol oynuyor takımımız. son 1 yıldır bütün maçlarında uykum geliyor. aykut'a söverekten uykuya dalıyorum. şu oyuna sevinebilen renkdaşlarımı anlamakta zorlanıyorum. ağlanacak haldeyiz amk. kötü futbol oynuyoruz, kötü futbol oynuyoruz, kötü futbol oynuyoruz.

  sikeyim böyle galibiyeti!
  5 -7 ... saipsiz
 2. 2.
  Arkadaş fenerbahçe, zico dönemi hariç, aşortmandan önce de göze hoş gelen bir futbol oynamıyordu ki? Daum' u hatırlayın...herife sövmekten ağzımız yamulmadı mı? Kaldı ki zico dönemi dahil avrupa' da deplasmanda bu kadar başarılı skorlar alınan herhangi bir dönem hatırlamıyorum.
  Stoch, krasiç' le başlayıp göze hoş gelen futbol oynamaya çalışsaydık, emin olun bugün plzen hakkında bambaşka şeyler söylenecekti, zira bafilenmiş olacaktık muhtemelen...
  velhasılı her ne kadar hoşumuza gitmese de aşortman bazı şeyleri olması gerektiği gibi yapıyor. Hatırlayın bu takım marsilya' yı, moşınglabah' ı deplasmanda yendi.
  1 ... siddartha
 3. 3.
  tavla da kazanınca havalara zıplayan ergenin fenerbahçe maçı tespiti.
  2 -2 ... truvaefes2
 4. 4.
  saçma sapan paslar atan (atamayan) selçuk'un oynadığı, salih'in yedek kaldığı, volkan'ın abuk subuk hareketleriyle amına koyduğu, takımın genelinin korkak olduğu, çekimser olduğu, 2. golü atmamak için elinden geleni yaptığı, plzen'in toplarının direkten döndüğü bir maça sevinebilen ve hatta ''aykut'un verdiği taktikle fenerbahçe iyi oynamıştır!'' diyebilen fenerbahçelidir.

  ayıp amk, ne hale düştük. plzen kim oğlum? plzen kim? napoli'yi yenmişler de, atletico madrid'i yenmişler de.. eee amk? biz de sevilla'yı eledik, chelsea'yi yendik.. ? laf mı bu yani?

  o zamanlar oynadığımız oyun nerde, şimdiki oyun nerde?

  ya siz fenerbahçeli değilsiniz, ya bende ciddi bir sıkıntı var. ben böyle tur istemiyorum abi. çok samimi söylüyorum. böyle kazanılacak uefa kupası da istemiyorum. karı gibi top oynayan bir takım istemiyorum. böyle sikindirik futbolla gelen galibiyetlere de sevinmiyorum, sevinemiyorum.
  ... saipsiz
 5. 5.
  Rakip mersin idman yurdu hedef türkiye kupası olsaydı, alayınızn mına koyim oynayacağınız oyunun deyip televizyon gönül rahatlığıyla kapatılabilecekken, rakip plzen hedef uefa kupası olunca "hadi olm bu oyunla da olsa sikin şunları" diyor insan..

  Fenerbahçe'nin aykut hocayla olan dönemi budur.
  defans takımı olduk,
  kabul etmek gerek..

  göze hoş gelmese de futbolumuz, bir şeyler yerine oturacak..
  1 ... play play play
 6. 6.
  bu sezon hangi fenerbahçe maçını izlense ninni gibi geliyor insana. bu kadroya bu kadar defans yaptırmak, rakibi ve seyirciyi uyutmak futbola ihanettir. krasic, stoch, salih gibi adamları oynatmalı formsuzsa iyi hazırlamalı top oynatmalı bir şekilde ki izleyenler aksiyon görsün çalım, şut falan görsün. sow gibi adamı sol açık yapmaya çalışmak da ayrı bir vaka.
  beşiktaşlıyım. çok gol yiyoruz falan ama maçı izlerken eğleniyoruz en azından. her dakika ha yedik ha atacaz diye aksiyonumuz var.

  fenerbahçe plzen maçında 10. dakikada canlıdan bahis oynayanlara evi arabayı böbreğini sat 0-1 gol oyna dedim gidişat belliydi. volkan ın falan hatası olmasa pozisyon olmazdı. kuyt hariç nasıl kaçtı o denecek fenerbahçe pozisyonu da yok.
  ... tifoneaquila
 7. 7.
  hatice değil netice adamıdır. düz insanlar bunlar yapacak bir şey yok, mal cristianın sikim sonik şutlarını gol pozisyonu olarak değerlendiriyorlar zaten. bunlara göre ne kadar eğlendiğin değil sonuçta ne kazandığın önemli. bunlarla plajda voleybol oynasan falan hırs yaparlar, smacı alamazsan sinir küpü fala olurlar, halı saha da 1-0 ın üstüne falan yatarlar, hayatlarındaki en önemli şey kaç yıl yaşayacakları falandır. bunlar böyle panpa, yapacak bir şey yok.
  ... peder
 8. 8.
  ben galatasaraylıyken sevindim, ülke puanına nereden bakarsan üç puan daha gelmiştir. ayrıca uefada ilerleyen fenerin lig konsantrasyonuda düşebilecektir. fener bu sene kupayıda alsa genede galatasarayın avrupa karnesinede hemen yetişemeyecek ama ara kapandıkça rekabet artacak galatasarayda yeni hamleler yapmak için motive olcaktır.
  ... senrey26