1. 8.
  Severek kullanıyorum. Psn varsa atın.
  1 ... dark fore
 2. 7.
  bu yılın haziran ayında, 2012'den beri benimle beraber olan ve çok sevdiğim XBox360 S'imi 500tl'ye üzülerek satarak aldığım cihazdır. 2000 tl'ye God of war ve bir kaç oyun ile aldığım cihaz şuan 2900 tl civarlarında olmuştur.

  Bu girişten sonra cihaz hakkındaki bir kaç düşüncemi sizinle paylaşayım dostlar.

  Öncelikle bu fiyatlara alınır mı alınmaz mı bilemiyorum ama cihazın gayet tatlı olduğunu düşünmekteyim. sony, ps4'ün ilk yıllarında özel oyun anlamında pek bir şey yapamamış olsa da son iki yılda önemli oyunlarının devamlarını çıkartarak ps4 almak için iyi sebepler vermiştir insanlara. Bu sene çıkan GOW haricinde denediğim her oyunda sessiz bir şekilde, çalışması gerektiği gibi çalışmaktadır. GOW artık nasıl bir sistem gereksinimi varsa harıl harıl harlıyor konsol.

  Konsolun son yılları olduğu için birikmiş bir çok oyun var, şu sıralarda almak oyunlar anlamında çok mantıklı olsa da fiyatı bizim için yüksek olduğu için bir şey demek doğru olmaz sanırım. Ancak bir konsol almayı kafaya koyduysanız uzun yıllar keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak bir cihazdır.
  ... arka plan
 3. 6.
  takriben 5-6 aydır kullandığım cihaz.
  ps4 ümü 1400 liraya(dik durma aparatı+3 kıytırık oyun+2 kol+ 8 ay garantiliydi) okutmam sonucu almam kaçınılmaz olmuştu bu cihazı.
  neyse oyunları yükle falan cihazı kullanmaya başladım. ilk olarak uncharted 4 ve last of us 4k ve proya uyarlanmıştı. işte o an dedim vay anasının hörekesi. vay anasının hörekesi mk. böyle bir ekran böyle gerçeklik yok. hatta o an bu gerçekliğin içinde olayım lan. vr alıyım dedim parasını görünce sie et diyerek vazgeçtim. :d
  cihazın en önemli özelliği hepimizin bildiği gibi görüntü kalitesi. ancak benim en çok beğendiğim özelliği üst düzey sessiz bir cihaz. fandan zerre ses duymadım şu güne kadar. pro oyuncu değilseniz (ki ben değilim+fifadan coins satarak para kazandık ama kast ettiğim bu değil) ve maddi imkanlar el verişli değilse, elinizdeki cihaz ölü fiyatına gidecekse bence geçilmesi gereken bir konsol değil. zira ps4'lerin en büyük sıkıntılarından biri datalar için dar hafızaydı. her ne kadar bu problem slimle ve 1tb lik seçenekle aşılmaya çalısıldıysa da 500 gb ps4 sahibi olanlar hafıza konusunda oldukça sıkıntı çekti(ben çektim) .. ancak yazılıma gelen son güncellemeyle hafızayı arttırmak eskisi kadar külfetli ve zor olmaktan çıkarıldığı için ps4 pro ısrarla önerilebilecek bir cihaz değil.

  uygun şartlar oluşursa; elinizdeki cihazınızı en kötü 1200 lira seviyesinde elden çıkartırsanız alınabilir. hiç ps4 cihazım yok. sıfırdan konsol alacağım diyorsanız 1600 liraya proyu almanız şiddetle tavsiye ederim.

  güç+hız+görüntü kalitesi ps4 e göre daha üstün.

  ancak şunu unutmayın;

  ps4 pro alınca pro oyuncu olmuyorsunuz beyler.
  ... cukuletamitutarmisiniz
 4. 5.
  şu an alsam 24 inç hd ready lg monitörüm ile detaylara boğulurum büyük ihtimalle, daha ben full hd ye geçemedim adamlar 4k konsola geçiyorlar. ayrıca gerçek 4k oynatmayacakmış teknoseyirden murat gamsız'ın dediğine göre 1440p yi upscale edecekmiş 4k ya zira şu an en baba ekran kartı nvidia gtx 1080 bile zar zor gerçek 4k veriyormuş. herhalde gerçek 4k işi ps5 e kaldı ancak şu hdr işini merak etmiyor değilim ancak onu da deneyimlemek için bu makine yetmiyormuş, şöyle 5-6 bin tl lik hdr destekleyen bir tv lazımmış.
  ... the longest journey
 5. 4.
  400 dolar yani 1200 TL. 1 yıl da Avrasya garantisi. Fiyatı gayet ideal.
  ... ukraynali
 6. 3.
  bundan sonraki sürümde de playstation 4 pro s çıkartacaklar heralde amına koyim. senelerdir süregelen konsol mantığına ters bir şey bu. tamam ps4lere oyun çıkmaya devam edecek de konsolun mantığı bir defa alıp 7-8 yıl piyasadaki en üst sistemde oyun oynamak değil midir? bu ne peki amk? playstation 4lerimizi münasıp bir yerlerimize sokarız artık. ne anlamı kaldı benim 2 sene önce bi ton para dökerek aldığım playstation 4ün şimdi? 7-8 sene gidecekti hani konsol? 4k yada 60 fps filan anlamam, işin teknik kısımlarını çok bilmem ama bu tarz bir üst model kesinlikle büyük bir hata. hatta artık playstation ve xboxlarda böyle 2-3 seneye bir üst model çıkartacaklarsa ps5 filan hayatta almayacağımı söyleyebilirim rahatlıkla. o kadar para dökücem, bir de 2 sene sonra daha üst modeli çıkacak. mal mıyım ben?
  7 ... bigbadboy7
 7. 2.
  Gece gece canımı sıkan konsol,artık bir konsolun ömrü 5 yil bile değil,artık ps4 leri gotumuze sokariz.
  1 ... sereftir seni sevmek
 8. 1.
  ps4 aldığıma pişman etmemiş cihazdır. 4k televizyonum yok nasıl olsa . niye üzüleyim ki..

  ayrıca şu video 'dan lansmanında watch dogs2'nin gameplayını da görüntüleyebiliriz.
  https://youtu.be/hY5cbou-WY8
  1 -1 ... low disk space