bugün

Yazdığınız kitapları satabileceğiniz platform. Öncelikle böyle bir hayaliniz varsa şimdiden fazla heves etmeyin, çok para kazanabileceğiniz bir yer değil burası:

1) kitap yayımlatmak için google ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Size bir bir buçuk ay gibi geri dönüş yapıyorlar, iki aya da çıkabilir acele etmeyin.

2) kitabınızı koyduğunuz fiyatın yüzde 30'u Google'a, yüzde 70'i ise sizin cüzdanınıza gidiyor. Bu oran eskiden yüzde 52 idi fakat artırdılar.

3) olsun yüzde 70 de yeter diyebilirsiniz. Diğer bir sıkıntı ise banka kartı eklemenin zorluğu. Benim çekebileceğim bir miktar para birikmesine rağmen saatlerce uğraşsam da banka hesabımı ekleyip o parayı nakit olarak çekemedim. Yine de uğraşıp başarırsanız biriniz bana da öğretin.

4) kitabınızı ücretsiz bile yapsanız alıcı o kitabı okumak için kart bilgilerini girmek zorunda.

5) play kitaplar kadar boş kitapların bulunduğu başka bir pdf kitap platformu daha ömrümde görmedim. Yok seks hikayeleri yok pubg rehberi yok minecraft amına koyim gidin deneme falan okuyun.

6) arayüzü kompleks ve ingilizce. ingilizce olmasından şikayetçi sayılmam ama bazı ingilizcesi zayıf arkadaşlar için türkçeye çevrilmesi kolay olsaydı fena olmazdı. Ana sayfa çok nadiren türkçe açılıyor.

Tabii olumlu yanları da var, örneğin google'a mail attığınız takdirde 24 saat içinde geri dönüş alırsınız, sorduğunuz soruları güzelce cevaplarlar.
güncel Önemli Başlıklar