bugün

Bir an da o gözünüzde büyüttüğünuz insan , prens olmaktan çıkar , insan olur. Kendi kendime hoşlandığım insanın da beni sevdiğini öğrenince önce bir şaşkınlık yaşamış, sonra hayal kırıklığına uğramıştım. Aslında hiç de kafamda hayal ettiğim gibi biri olmadığını görünce, hevesim kaçmıştı sanırım. Sonra ne oldu , nasil bıraktım hic hatırlamıyorum. Allah bahtını açık etsin.
Şener Şen koşuşuna sebebiyet verebilir..
kişinin aşkına kavuşmasıdır.
Nerede o günler be.
Hayatımda hiç karşılaşmadığım bir an.

Tüm platonikler uçtu gitti.

Oysa ben sana neler adamıştım?
Lov finiş.
Kurbağaya dönüşeceğiniz andır.
Kızgın kumlardan, serin sulara atlamak olsa gerek.
Tadı kaçar
insan acı çekmeye alıştıysa demekki.
Hayaller her zaman gercek hayatin soguklugundan uzaktir efendim.

Hic yasamamakla birlikte hayal kirikligi olabilecegi kanisindayim.
Ne kadar sevsenizde ilişki de yaşasanız platoniğin verdiği tadı vermez. Platonikken çektiğin acıda güzeldir
dünyanın en keyifli olduğunu hissettiğiniz anı olabilir. ardından ayrılınca tam tersi miktarda acı yüklenmesi olacak ona da hazırlıklı olunuz...
hayatının ennn müthiş sayılı anından biridir. enn uçlarda yaşamalı o anı. sevişmek öpmek sarılmak..
inanamıyor insan bir mal oluyor başlarda. Romantik romantik şeyler söylüyor ya, dinliyorsun duygulanıyorsun ama tam idrak edemiyorsun o cümlelerin senin için olduğunu.

içinden sürekli "o adam benim, bunları bana söylüyor, sakin ol düşüp bayılırsan endişelenir, heyecandan salak salak hareketler yapma" gibi şeylerle kendinle konuşursun.
Shit Shit Shit.
Öyle bir an yoktur. Boşuna heveslenmeyin.
Yüksek ihtimalle kahramanımızın uykuda olduğu andır.
büyü bozulur.
hayal kırıklığı dönemine geçişe hazırlanın.
sarılmak şarttır.
aristotik aşk kademesine oradan da kantik aşka dönüşür. lockik aşk en iyisidir.
Sen ona tam bakacakken o sana çoktan bakıyordur.
platoniklikten çıkıp platonizmin bir müridini daha kaybettiği an.
aşk hikayelerinden zerre haz etmeyen beni etkilememiştir. mutlu olmanız umuduyla.
Net hevesin geçmesidir.
Bir şeyi zaten elde edemediğin için ona hastalıklı bir şekilde bağlanırsın ama elde ettikten sonra o kadar bi cazibesi kalmaz.
Geçici heveslerdir bunlar.
deliler gibi sevinmenin zamanıdır.