1. 99.
    Kurbağaya dönüşeceğiniz andır.
    2 -1 ... ahmet beyin ceketi
  2. 100.
    Lov finiş.
    4 ... milimlik
  3. 101.
    Hayatımda hiç karşılaşmadığım bir an.

Tüm platonikler uçtu gitti.

Oysa ben sana neler adamıştım?
    4 ... rockonbaby
  4. 102.
    Nerede o günler be.
    2 ... gurbetci adam
  5. 103.
    Ya çok iyi sonuç çıkar yada çok kötü dediğim durum. Bir insanı uzaktan gözlemleyerek sevmek özgürce bir hissiyat, istediğin kadar onu yüceltebiliyorsun, beni bir tanısa çok sever diyorsun ama tanıyamadığından diyorsun. hayaller ve umut zaten hiç eksik olmaz.. Ama karşılık aldığınızda her şeyin hayal ettiğiniz gibi bir şekilde gitmemesi durumu da var. ben böyle hayal etmemiştim umutlarımız birer birer yerle bir olduğu gibi bir sonuçta elde edebilirsiniz. Zaten bir insanı tanımak, karşılıklı sevmek sayılı çiftlere verilmiş nimet..
    1 ... gamora
  6. 104.
    kişinin aşkına kavuşmasıdır.
    1 ... kahraman zorbey
  7. 105.
    Şener Şen koşuşuna sebebiyet verebilir..
    1 ... pekmez akilli
  8. 106.
    Bir an da o gözünüzde büyüttüğünuz insan , prens olmaktan çıkar , insan olur. Kendi kendime hoşlandığım insanın da beni sevdiğini öğrenince önce bir şaşkınlık yaşamış, sonra hayal kırıklığına uğramıştım. Aslında hiç de kafamda hayal ettiğim gibi biri olmadığını görünce, hevesim kaçmıştı sanırım. Sonra ne oldu , nasil bıraktım hic hatırlamıyorum. Allah bahtını açık etsin.
    4 -2 ... giden gider
  9. 107.
    işte o an imkansız olan şey imkanlı olduğu için değerini kaybedecektir bir süre sonra. artık yeni bir arayış içine girmek muhtemeldir.
    -1 ... archertyu