1. 1.
  gayet güzel bir fikir. hatta zararlı kimyasallar da bu şekilde yok edilebilir gibime geldi.
  lakin sorun zaten onları doğadan toplamakta. topladıktan sonra zaten ekonomik değeri var. o yüzden kapış kapış gidiyor. fikir süper ama. böyle fikirlere türkiye nin çok ihtiyacı var. destekliyorum.
  1 -1 ... pilotmont 1
 2. 2.
  yıllardır dile getirdiğimiz ancak hiç ciddiye alınmayan eylemdir. tabi sözlükleri falan okumuyor yetkililer ciddiye alınmaması normaldir *

  itneler gidip yok etme işini doğal akışına bırakıyorlar. bir plastiğin doğa tarafından tamamen yok edilmesi 500 yıl falan sürüyordu yanlış hatırlamıyorsam. götür at yanardağa saniyeler içerisinde yok olsun. tabi illa ki bir gaz salınacaktır onada bir çözüm bulunmalı.
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 3. 3.
  sıcaklığın binlerce derece olduğu bir madde formu içerisine plastik gibi bir maddenin atılması kuvvetle muhtemel maddenin magmayla temas etmeden buharlaşarak havaya karışması demek.

  farz edelim bu sorunu çözdük, yoğunluk farkından dolayı yukarıda kalacak, yani ilk aktifleşmede tekrar yeryüzüne çıkacak maddeler.

  ayrıca bu eylemi gerçekleştirmek için üretilecek özel araçlar şart. bunları üretmek için harcanacak enerji ve para, geri dönüşümden kat kat fazla olacak.

  belki gelecekte nükleer atıklar için denenebilir.
  1 ... raduyev