1. 1.
    En sağlam mavralardan biridir. Plastik 1900lere doğru bulunuyor ve yaygınlaşıyorken 1000yılda kaybolduğunu deneyleme imkanınız yoktur. Böyle bir goygoy neden yapılsın kodum malı kime ne faydası var diyebilirsiniz. Doğa koruma adına kara para aklama ve bazı kurumlara milyar dolarlar aktarıldığını bilmemenize veririm bunu. Ayrıca ozob tabakası delinme goygoyunu da tekrar uplamak farz oldu.
    2 -2 ... ktm li aynasiz
  2. 2.
    Poşetleri paralı yapıp paralı olunca doğaya zarar vermeyeceğini düşünmek gibidir

Plastiği sağa sola atmak zaten gereksizdir. At geri dönüşüm kutusuna hadi en olmadı çöpe at yere atmak ayılıktır o ayrı.

Yıllar ise çözülme süreleridir. Durduğu yerde durursa ne kadar sürede çözülür? Tabi dış faktörler etkiler bunları ama hadi iyi haliyle 50-100 olsun yine de pek kısa bir süre sayılmaz. En temiz yöntem böyle şeyleri yere atmamak.
    -1 ... keyf kahyasi
  3. 3.
    Poşetin paralı olması Kore'de yayginmis zaten.

Atli polisler ingiltereden buda koreden.
    ... patronum
  4. 4.
    Bence yalandır. Ne yani 1000 yıl başında mı beklediler de zamanını ölçtüler yok olması için?
    2 -2 ... serpil silahliperi
  5. 5.
    zaten düz mantık kullandığınız için bu haldeyiz.Artık poşetleri gerekirse cebimizden ödeyeceğiz.Ve doğayı kirletmemeyi öğrenmeliyiz.Çünkü yaban eşşekleri gibi hareket eden bir ırka sahip olduğumuz için kırbaçlanmaya alışacağız.Bu dünya sadece insanlar için yaratılmamıştır.bunu idrak edebilecek yasaların en kısa zamanda çıkmasını bekliyorum.
    ... kutsal zebani
  6. 6.
    120 yılda doğada çözünmediği bir gerçektir.

aptal olan başka kısmına takılır.
    ... raduyev
  7. 7.
    Ben çöpe attığımda iki günde evin önünden kayboluyor, doğa moga cokda sikimde Sanki.
    1 -1 ... o rus bu rus
  8. 8.
    Plastiğin icadı 120 yıl olmuşken ilk ürettikkeri plastiği bakalım kaç senede yok olacak mantığıyla toprağa gömüp ya da su içine atıp deney yapmadıkladına göre boş mavradır.
    ... ktm li aynasiz
  9. 9.
    aynen.

hayır 2 tane pet şişe doğada kaybolsa ne olur kaybolmasa ne olur? ne kadar abarttılar yha.
    1 -1 ... lucius vorenuss