1. 1.
    Neredeyse bütün insanların yapmak istediği bir yaşam biçimidir. Gel gör ki bunu başaran çok az insan vardır.
    insanın yapısında tembellik yatar tembelliğe alışmış bir bedeni ya da ruhu planlı yaşamaya davet etmek oldukça zor bir isteği yerine getirmeye çalışmak olur. Ayrıca neredeyse hiç kimse ben hayatımı tamı tamına hepsini planlı bir şekilde yaşıyorum diyemez herhalde. Olması gerekende budur aslında çünkü bizi robottan ayıran durum budur.
    Onun için hayatın belirli bir kısmı bana göre hayatın büyük bir kısmını planlı bir şekilde yaşamak geriye kalan kısmınıda plansız bir şekilde yaşamak daha kaliteli bir yaşam yaşamak için yeterli olur diye düşünüyorum.
    Neden mi hayatın büyük bir kısmı planlı yaşamak?
    Hayatınızda kazandığınız şeylerin yüzde kaçını plansız, rastgele veya tesadüfen kazandınız ki?
    Onun için hayatın büyük bir kısmını planlı olarak yaşamak bana daha mantıklı geliyor.
    1 ... bemane u dijber
  2. 2.
    büyük bir saçmalıktır.
    ... lahmecun
  3. 3.
    çok merak ediyorum nasıl bişey olduğunu. ben arabayla bir yere gitmek için yola çıktığımda bile 38 kere fikir değiştirip en sonunda yine ilk düşündüğüm yere giden adamım. ama bütün şehri dolanmış oluyorum arada.
    ... serdarsl06
  4. 4.
    herkesin istediği ama çok az insanın başarabildiği şey. ben şahsen plan yapabilen, yapsam bile ona uyabilen biri değilim. bunun zorluğunu birkaç deneme sonrası anlıyorsunuz. kağıt üzerindeki programla o günkü yaşama isteğiniz çatışıyor.
    ... ordorm
  5. 5.
    planlı yaşamak
    3 ... mimist
  6. 6.
    bunun en az strese sokanı sabah diş fırçalarken olanı. gerisi sükutu hayal...
    6 -1 ... fikrimin ince gulu