1. 1.
  Çok hoş bir pembe dizi. Iki tane moruk var kendinden genç insanlarla evlenmiş boşanıp buna rağmen sonradan birbiriyle yatmaya çalışıyor. Gül gül öldüren dizi.
  1 -4 ... tarkan filmindeki ahtapot
 2. 2.
  Bir tane futbolcu var. Iki sevgili iki kardeşle evlenmiş çocuğu olmuş evlatlık diye tanıtmış. Sonradan aynı sevgilisinden çocuk yapmış. Iki çocuguda futbolcudan oldu diye yutturmuş.
  ... tarkan filmindeki ahtapot
 3. 3.
  Bir tane kısa saçlı kız var bu iki sevgili daha önce bu kızın babasının ölümüne neden olmuş ondan dolayı futbolcunun evin hizmetçi olarak girip intikam almaya çalışıyor. Iki sevgilinin sevişirken resmini çekti.
  Pornomsu ama yayınlandığı kanalda sansürlendi.
  ... tarkan filmindeki ahtapot
 4. 4.
  Iki sevgili anlaşamadı en sonunda kadın öldürmeye kalktı. Kısa saçlı kızın çektiği fotoları ele geçirmişti bu iki sevgili çünkü ve adam bütün fotoğrafları çerçeveleyip hediye kutusuna koyup kaçtı.
  1 -1 ... tarkan filmindeki ahtapot
 5. 5.
  Vay be çok heyecanlı dizi.
  ... tarkan filmindeki ahtapot
 6. 6.
  Bizimkiler pembe dizi nasıl yapılır öğrensin müthiş.
  -1 ... tarkan filmindeki ahtapot
 7. 7.
  Iki sevgilinin oğlu ile kısa saçlı kız sevgili ve. Futbolcu yani üvey babası da aşık oldu veyahut olduğunu sandı. Kız isim vermeden sevglim var evleneceğim dedi. En sonunda üvey oğlunun sevgilisi olduğunu anlayinca vazgeçti.
  ... tarkan filmindeki ahtapot
 8. 8.
  Bu futbolcunun sözde karısı kiliselere yardım eden haç kolye takan dindar rolünü çok iyi oynadı yıllarca.
  Futbolcuyu iki kez aldattı. Evlerinde yıllarca çalışmış olan. Kadinin 25lik oğlula oldu. Görümcesi niye yaptın diye sordu evde kaldın sana katlancak koca buldum dedi.
  ... tarkan filmindeki ahtapot
 9. 9.
  Bu futbolcunun üvey oğlunun eski sevgilisi falan vardı kısa saçlı kızdan önce bu kızın babası çapkın bir adamdı üç kadını idare ediyordu arap şeyhleri gibi olduk ded kadınlar. O kadınları idare edeceğim derken adam tüm şirketi batırdı. Fakir kaldılar.
  Sonrada kiza kamyonetin üstünde birisi evlenme teklif etti.
  ... tarkan filmindeki ahtapot
 10. 10.
  Sahte dindar kadın baş belası. Evet.
  ... tarkan filmindeki ahtapot