bugün

kendisi istediği kıyafeti giyen ama karısının saç teli görünse çekip vuracak kıvamda olan, çelişkinin dibine vurmuş bencil adamdır.
adam değildir.
yanlarında kız çocuğu varsa kuma gömebilecek zihniyette olan adamdır.
dünya görüşü hıyarlık olan yobaz insandır.
genellikle karısının önünde yürüyen adamdır.
diz altı şort giyen adamdır.
evinin erkeği olan dediği dedik tiptir.erkeklere, kadın erkek eşitliği uğruna geleneklerini unutturmalarına neden olan kişilerin kabusudur .
Kendi yazın keyfini çıkarırken, karısı o yaz sıcağında, güneşin altında, simsiyah bir çarşafla havale geçiren ve bunu doğal gören zihniyet.
adam haklı beyler. karısını sütyen külot gezdirsin ki gözlerimiz bayram etsin. e senin ki can da bizim ki patlıcan mı. oyşh. * *
plajdaki abazaların kendi bacaklarına bakıpta "oyhşş yavrum be şu kıllı bacaklara bak, yalarım lan ben onları" demeyeceğini bildiği için bu durumu çok da umursamayan adamdır bu adam.

fakat baktığı yerleri kamufle etmek için güneş gözlüklerini takıp, plajda sırt üstü yatarak kurduğu çadırın direğinin şortunun üzerinden, 100 mt mesafeden belli olmasını dahi umursamayan abazaları hesaba kattığınızda eşine neden bikini* giydirmediğini anlayacağımız adamdır ayrıca!!!
egosu tavan yapmış olan ve yüzde bin eminim mayolu kadınları da gözleri ile yiyen salaktır.
yürürken iki eli arkada, başı da diktir.
kadınında üç adım gerisinden yürüdüğü adam değil, yaşam türüdür.
gerçek bir müslümandır.
ahlak anlayışında çifte standart uygulayan, işine geldiği gibi yaşayan bencil adamdır.
aklını kullanmayıpta başka şakirtlerden duyduğu saçmalıkları dünya görüşü haline getiren adamdır. çelişki içindedir fakat bunu anlayacak birikime sahip değildir. (aynı zamanda plajdaki kadınlara bakmaktan da geri kalmıyordur..)
olmaması gereken yerde bulunan bencil adamdır.
karısına perhiz yaptırırken kendisi lahana turşu bidonuna girmiş adam.
Ne mal bir insandır ki kendisi inandığı dine uygun giyinmiyor.
adamdır.

ne yani karısına şort giydirip kendisi çarşafla mı kessin.

Dur lan dur, gözümde canlandı da çok komik oldu amk.
"namahremdir, sen benim başıma orospu mu olacaksın, saçının teli görünmeyecek ben erkeğim istediğim gibi dolaşırım sen ikinci sınıf insansın" dedi, sığır adam.
dini kendine uydurmuş adamdır. Ohh ne güzel hayat.
Kızını başörtülü oğlunu şortlu gezdiren gördüm plajda kız da 7 8 yaşlarındaydı baba çıkarayım dedi sakallı izin vermedi o sıcakta.