bugün

fantazi yapmaktadır. hedefe ulaşmaya çalışmak, bu yolda çabalamak daha lezzetli gelir ona. nerden mi biliyorum? yo yo bilmiyorum ben. yabancı ben.
o kisi benimdir buyuk ihtimal. mini etekliler bikinililerden daha cekici geliyor, yapabilecegim bir sey yok sanirim? ayrica akil sagligim da yerinde gibi ama?
erkek olma ihtimali yüksektir.
yarı açık kadınların, açık kadınlardan çok daha sexy olduğunu bilen kişidir. şöyledir ki giyinik bir hatun kişisi için "off be" derken soyunduğunda fikirler tamamen değişebilir. *
yanında sevgilisi ya da kocası olan bir hatuna bakıyorsa dayak yeme ihtimali hiç de az değildir bu kişinin..
yüzüstü uzanıp bakıyordur büyük bir ihtimalle.
garipsediği için bakmaktadır. plajda mini eteğin işi ne.
(bkz: açana bakarlar) *
delici-kırıcı hilti

(bkz: triptonic-manual hilti)
plajda s.ki kalkık bir şekilde duş almaya giden kişidir aynı zamanda. * * *
açık g*te kim olsa bakar..*
ne yapacağını şaşırmış zavallıdır.
birsürü bikinili, hatta üstsüz dururken, mini eteklilere bakan, ilginç kişidir.
12-16 yaş arası ortaokul çağı veletler tarafından '' şş dayıoğlu aile var .nına koyim zuahahahhaha' tarzında aşağılandıktan sonra '' zekter olen bi arkadaşa benzettim nolucak hiç mi görmedik sanki eşşolueşşekler ' gibi insanların gözünde düştüğü abaza durumundan kendisini kurtarmayacak gereksiz savunmalara girişir... insanlarda hakkaten abaza gözüyle bakarlar ama. sonuçta plaj bu nereye baksan bikinili kızlar görürsün.
etekleri ne zaman çıkaracaklar diye bakan kişidir.
tutupta kara peçelilere bakacak değil ya, kişidir.
güncel Önemli Başlıklar