1. 1.
  klasik türk erkeğinin olagan hareketleridir. bu tür erkeklerin işi gücü sağdan soldan geçen bayanların kalçalarını agızları açık seyrederek "off off" şeklinde naralar atmaktır. acizliği ve "karı" düşkünlüğünü açıkça belli eder.
  1 ... martyns
 2. 2.
  bunların yüz üstü yatanlarından korkulup kaçılması gerekilir, kalktıktan sonra kazdıkları kuyuyu kimi belediye kanalizasyon olarak kimi belediye çocuk mezarı olarak kimi belediyede dezenfekte edip halka mağara olarak hizmete sunar.
  3 ... andromedian
 3. 3.
  ağır adamla plaja girerler, sonra bayanların en yoğun olduğu yere doğru yönelirler, rdından bu yeri bulduklarını anladılar mı hemen havlularını atarlar oraya. sonra gelsin karılar, gitsin kızlar...

  (bkz: abazalıkta son nokta)
  (bkz: güzele bakmak sevap mı suç mu)
  ... palta
 4. 4.
  denize girmeden günü tamamlayan tiplerde vardır.gün boyu gelen geçen kızlara bakarlar.bir iki ingilizce kelime ile turist ayarlayacaklarını sanarlar.
  ... worldlike
 5. 5.
  (bkz: hello)
  (bkz: yes)
  (bkz: no)
  1 ... hendrix
 6. 6.
  plajda pusuya yatan cinsleride mevcuttur. uyuyormus numarası yaparak telekopik gözleriyle denize girip çıkanları seyrederler.
  ... martyns
 7. 7.
  bu durum için güneş gözlükleri vazgeçilmez birer aksesuar olarak taşınır.*
  1 ... manson
 8. 8.
  öküz gibi kesme yetiniz varsa ya yüzüstü uzanıp caktırmadan yapıcanıziyada saglam bi gzölük takviyesiyle derinlere dogru dalacaksınız.
  ... karpuzkabugu
 9. 9.
  genelde bu arkadaşlar plajda bayanlar bölümü varsa; o bölüme yakın, yoksa; gözlerine kestirdiği bi kızın görüş alanına girmeden kesen abaza arkadaşlardır.
  ... picnick
 10. 10.
  bu tipleri kendi aralarında ikiye ayırırız

  -1.grup donla, şalvarla filan denize girer.sanki hayatında daha önce hiç kadın görmemiş gibi yanından geçen herhangi bir kadına loğğğ bu nedir loğğğ diye ağzından tükürükler ve salyalar çıkararak bakar.

  -2.grup dış görüntüsüne biraz daha dikkat eder.vücut falan geliştirir mesela ya da eğer turistlere de talipse çat pat ingilizce konusmaya çalışır. karizmatiğim kızlar gibi bir hava estirir kendi aklınca.
  -1 ... aquantass