bugün

klasik türk erkeğinin olagan hareketleridir. bu tür erkeklerin işi gücü sağdan soldan geçen bayanların kalçalarını agızları açık seyrederek "off off" şeklinde naralar atmaktır. acizliği ve "karı" düşkünlüğünü açıkça belli eder.
bunların yüz üstü yatanlarından korkulup kaçılması gerekilir, kalktıktan sonra kazdıkları kuyuyu kimi belediye kanalizasyon olarak kimi belediye çocuk mezarı olarak kimi belediyede dezenfekte edip halka mağara olarak hizmete sunar.
ağır adamla plaja girerler, sonra bayanların en yoğun olduğu yere doğru yönelirler, rdından bu yeri bulduklarını anladılar mı hemen havlularını atarlar oraya. sonra gelsin karılar, gitsin kızlar...

(bkz: abazalıkta son nokta)
(bkz: güzele bakmak sevap mı suç mu)
denize girmeden günü tamamlayan tiplerde vardır.gün boyu gelen geçen kızlara bakarlar.bir iki ingilizce kelime ile turist ayarlayacaklarını sanarlar.
(bkz: hello)
(bkz: yes)
(bkz: no)
plajda pusuya yatan cinsleride mevcuttur. uyuyormus numarası yaparak telekopik gözleriyle denize girip çıkanları seyrederler.
bu durum için güneş gözlükleri vazgeçilmez birer aksesuar olarak taşınır.*
öküz gibi kesme yetiniz varsa ya yüzüstü uzanıp caktırmadan yapıcanıziyada saglam bi gzölük takviyesiyle derinlere dogru dalacaksınız.
genelde bu arkadaşlar plajda bayanlar bölümü varsa; o bölüme yakın, yoksa; gözlerine kestirdiği bi kızın görüş alanına girmeden kesen abaza arkadaşlardır.
bu tipleri kendi aralarında ikiye ayırırız

-1.grup donla, şalvarla filan denize girer.sanki hayatında daha önce hiç kadın görmemiş gibi yanından geçen herhangi bir kadına loğğğ bu nedir loğğğ diye ağzından tükürükler ve salyalar çıkararak bakar.

-2.grup dış görüntüsüne biraz daha dikkat eder.vücut falan geliştirir mesela ya da eğer turistlere de talipse çat pat ingilizce konusmaya çalışır. karizmatiğim kızlar gibi bir hava estirir kendi aklınca.
güney sahillerimizde sıklıkla rastlanılan insan türünün taptığı iş. bunu yapanlar ılıman iklimlerde yaşarlar. ingilizce ve türkçe kelimelerle harmanlanmış bir dil konuşurlar. uzağı görme yetileri oldukça gelişmiştir. bu türle en çok ilişkiye giren insanlar ise menepoz çağındaki alman turistlerdir.
(bkz: do you have sex)
klasik turk plaji tipidir.yaygın olarak akdeniz kıyısındaki alcak bitki örtüsünün oldu yerde gozukmekle birlikte endemik yeri marmara bölgesidir.
hazirlanisi. değişik bir tür mayo giyilir,plajın etrafa en hakim yerine oturulur ve radarlar acik ksımda birakilip karsidaki kisinin icne dusulecek bicimde bakılır..
ortalama türk erkeği tiplemesi...
-kesişildiği sanılan hatunlar hakkında nihai yorumlar yapılır,
-o da arkamdan gelir ya da o girince ben de gireyim denizde belki bişeyler olur ümidiyle devamlı denize girilir,
-genelde acayip acayip şortlar giyilir,
-plajda da olsa sigara, olmadı o sıcakta bira veya fotomaç, fanatik, şok vb. gazeteler bulunur,
-en az 3 kişi olunur, diğer arkadaşlarda geldiğinde genelde muhabbetler şöyledir;
+ahmet gel la gel!!!
-naber la, iyi la, sen nabıyon la!!!
+gel olum gel süper karılar var la burda,
-hani nerde la!!!
+olum şu esmerle yarım saattir kesişiyoz olum!!!
-hadi la!!!
+valla la, ver bi tane sigara?
-pardon bayan sabahtan beri kesişiyoz, bi numara olmayacak mı
-ben senle değil arkandakiyle kesişiyom
-yapma ya. ee napcam ben
-valla pis göt oldun. yavaş yavaş sırıtmayı bırak, ciddileş. sonra bende zaten senden hoşlanmadıydım diyip yerine dönebilirsin.
-gachayım
-daha iyi olur
-....*
-....*

(bkz: yiğit özgür)
-ay aşkım ya sen gittin ya şu krolar beni rahatsız etti durdu
-ya öyle mi bekle bi sn

-sen kime bakıyon lan
-eee hiç kimseye abi
-ne demek hiç kimseye lan utanmıyon mu benim sevgilimi taciz etmeye
-ya ne tacizi abi valla dünya ahiret bacım
-başlatma ulan bacına ben seni
-ya abi dur yapma
-seni gidi pz.. seni
'akşam com disko cin tonik' le diskoya götürmeyede calışırlar ayrıca.
bunların en ünlüsü jason dır. yazın gelmesiyle beraber elektrikli testeresiyle birlikte sıkça plajlarda görülmeye başalayacaktır
(bkz: plajda erkekleri kesen kızlar)
(bkz: testere necmi)
yargılanmaması gereken bır kültür şoku hareketidir.
(bkz: urfa da oxford mu vardı okumadık)
yere uzanmış arizona kertenkelesinin evrim geçirmiş halidir. şemsiyelere delik açmaktada kullanılırlar.*
bu kişiler genelde gobek buyutmus bekar ve iğrenç tipli insanlardır
tipik bir diyalog
-lan recep karının kasalara bak
-armut gibi lan oeeh
(bkz: bize yakışmaz)
nasıl keserler,jıletlemı bıcaklamı testere ıle mı ne ile keserlerı merak ettıgım baslık
(bkz: denizde yüzmeyip plajda kız dikizlemek)
toplumumuzda bu insanlardan bol miktarda vardır. genelde yüz üstü yatarlar. bi söylentiye göre su cıkarmaya calısırlar.
güncel Önemli Başlıklar