bugün

Halka açık alanda yapılan eyleme karşı yapılması gereken davranış. kendine özel alanda istersen kendini kes beni ilgilendirmez ama çoluk çoğun önünde yapamazsın. Müebbet hapis gerekiyor bunlara.
3 lira olan alkole devletimiz daha çok kazansın diye vergilerle birlikte 9 lira veriyorsam ben o birayı kaçaksarayın çatısında bile içerim.
vergi alırken ooohh, içerken auuuvv.
yok öyle yağma amk hırsızları.
kardeşim kimseye zararı yoksa niye aldınız içeriye anlamadım..

ama tabi algı operasyonuda olabilir.
plajda ufak çocukları taaciz etselerdi kimse sesini çıkarmazdı.
ne leş bir ülke olduk biz amk böyle.
Yazıklar olsun.
Bir zamanlar Bülent Ecevit'in milletvekilli adayı olduğu şehirde yaşanmıştır. Nerde o laik günler.
gündüz vakti, onca insanın içinde zaten yapılması kanunla "kabahat" sayılmış olan eylemi işlemişler. sonucunda müebbet yemişler gibi tepki veriyorsunuz.
Halının üstünde mastürbasyon yapan teknisyenin saliverilmesi var bir de...
Ayni plajda namaz kilinsa ayiplayacak tiplerin duyar kasmasi.

Ikiyuzunuze de ayri ayri sicayim.
topluma açık alanda alkol tüketimi yasak. fakir olmayın gidin evinizde için.
efendiler yarın şeriatı kuracağız diyerek şeriat kurulmaz. önce şeri hükümler geldiğinde itiraz etmeyecek beyni yanmış gerici kitle lazımdı. onlar da üremeye başladı işte.

yazık gerçekten...
hoşgeldin yeni türkiye.

zonguldak'ta halk plajında bira içen 2 kadın doktor önce taciz edilip sonra da "çevreyi rahatsız ediyorlar" gerekçesi ile gözaltına alınmış.
gözaltına alındıktan sonra da kendilerine "kabahatler kanununa" istinaden ceza kesilmiş.
https://www.haber3.com/gu...ara-cezasi-haberi-4883410

yavşaklar.
kendi yapamadıkları şeyi, kendi alamadıkları keyfi başkalarına da yasaklıyorlar.
güncel Önemli Başlıklar