1. 1.
  seneler önce liseden kız arkadaşımla yaptığım eylemdir. kızla sevgilide değildik hani normal arkadaştık. 4 kişi gitmiştik kilyos'a. 2 kız 2 erkektik. karşılıklı deve güreşi oynarken bi etkileşim oldu nasıl olduysa.

  bu kızla sevgili filan değildik. tam tersi harbi arkadaştık. diğer sınıftan sevdiğim kızı bana yapmaya çalışıyodu hatta. güzel de sayılmazdı. sadece uzun boyluydu ama at suratlıydı. denizde deve güreşi oynamaktan ve yüzmekten yorulmuştuk. ben güneşten cildimi korumak için plaj kabinine girdim ve güneş kremini aramaya başladım çantada. o da benden sonra içeri geldi ve şezlong için fazla havlu istedi.

  ya o sırada nasıl olduysa oldu ve önce sarıldık. ama ilk o yaklaştı. yaklaştı derken duygusal olarak değil mesafe olarak yaklaştı. çantaya eğildiği sırada göğüsleri gözüküyordu ve baktığımı farketti. önce güldü sonra yaa çok tatlısın sen deyip sarıldı bana ve sonra öpüşmeye başladık. ardından aynı gün içinde farklı zamanlarda toplamda 4 defa ilişkiye girdik. 4 ilişkide doggy style pozisyonundaydı. dizlerim mahvoldu çünkü yerdeki zemin betondu. ama çok güzel bi anıydı. uzun boyun verdiği uzun sırt, yeni olgunlaşmış körpecik göğüsler, mayo izinin çıktığı kalçalar filan. üstelik kız da değildi birlikte olduğum kız. daha önce kuzeniyle birlikte olmuş ve herkesten gizlemiş meğerse. bigün kuzeni eve gelmiş. annesi evde yokmuş ve olan olmuş. önce üzerlerinde kıyafet varken sürtüşmüşler sonradan şehvete yenik düşüp gerisini getirmişler.

  not-1 : bu olay tamamen gerçektir. hiçbir hayal ürünü yoktur. zaten hayal olamayacak kadar vasat bi olaydır.

  not-2: kızın adını veremeyecem çünkü lise bitince bi daha göremedim. sözlükte filansa ayıp olur.

  not-3: abaza biri filan değilim. amacım sözlükteki kızlarda değil sadece aklıma esti ve gecenin verdiği hormon artışıyla paylaşmak istedim.
  9 -16 ... ataturkun mendili
 2. 2.
  public'in dibine vurmaktır.
  5 ... brian o conner
 3. 3.
  (bkz: Bir 900 lü hat olarak uludağ sözlük)
  3 -1 ... cok gulen mutsuz adam
 4. 4.
  değişik bir fantezi olsa gerek.

  (bkz: memelerini açtığımda kapıyı sıvazlıyordu)
  8 -1 ... jarrus
 5. 5.
  ergen fantezisi.
  erken yat liselim, sabah okul var.
  1 ... gogarfi
 6. 6.
  Aynı gün içerisinde 4 posta attık, 4'ü de doggy style idi. Yer de kötü olunca dizlerim gitti.
  Gel de inan şimdi .
  4 -1 ... merturist
 7. 7.
  (bkz: bir duş kabininde)

  (bkz: salak yemin ederim gerizekalı)

  al sana gerçek bir öykü ;

  https://video.uludagsozluk.com/v/plaj-kabininde-seks-yapmak-37688/  tanımlamak gerekirse kimse görmeden 2 dakika da yapılacak eylem. sonra sözlüğe girer ve (bkz: erken boşalma sonrası beyanatları) nı doldururuz, tabi olay gerçekse, eğer değilse hayal gücü sözlüğe yansır. doğru olsa bile kimsenin sikinde olmadığından gereken yapılır!
  2 ... koministimam
 8. 8.
  urla demiryolları kampında yaptığım(ız) hadise. ulan düşünüyorum da nasıl bir cesaretmiş. kapının bir karıştan fazla aralık olan altından sadece iki ayak gösterebilmek için dışarı sarfettiğimiz gayret işin kendisine sarfettiğimiz gayret kadardı.
  1 ... vigilante8
 9. 9.
  yüzde yüz doğru olan olaydır.

  verilen tepkiyi anlamakta güçlük çekiyorum. ne varki bu olayda ? kız güzelde değildi ayrıca. hiç mi para vermeden seks yapma başarısı gösteremediniz ? hiç mi bi kızla birlikte olamadınız ?

  bu kadar abartılı tepkiden tek bi sonuç çıkar. o da şudur : kendisi abaza olan herkesi öyle sanırmış.
  1 ... ataturkun mendili