bugün

yoklukta, banyo havlusu olarak gideri vardır.
Denizden sonra dokunulmaması gereken havludur. içim gıcırdıyor dişlerim çekiliyor ne bilim garip. Sanırım sadece bana oluyor.
küçükken ufacıkken kendime almaya karar vermiştim bunlardan bir tane. annem dedi ki renkli falan bişey al ki leke tutmasın dedi. bende bu fikri tuttum tabi. en rengarenk olanını almıştım. hala da duruyo zaten artık annem kullanıyo hep.

bunun renklisini almak daha mantıklı gibi yani.*
havlunun renginden de madara olunur muymuş hem.*
(bkz: annem dedi öyle yap dedi)
banyo havlusundan tek farkı desenli olmasıdır. çabuk ıslanır geç kurur ve hemen kirlenir.
15- 150 tl' fiyat aralığına sahip kullanışlı ürünlerdir, lakin renk ve desen konusunda tasarımcıların ulaştığı kafaya hala ulaşılamamıştır.

plaj havlusu konusunda yanlış bir seçim koca plajda madara olmanıza yeterli olacaktır, maalesef internet üzerinden yapılan satışlarında piyasaya semt pazarı havası hakimdir. ln. sanki basma don satıyor adamlar.
site havunun şezlong kapmadaki bir numaralı bekçisidir benim için.
ilk kullanıldığında gayet yumuşak olan va sık kullanımdan kaynaklı keçeye dönen şezlong örtüsü.
her seferinde üzerine kum sıçrayan lanet pis şey. Deniz iyi hoş da bu kum olayından hiç hazzetmiyorum.
tavla plaj havlusu ile boyut atlattırılmıştır.

görsel
şezlongun kardeşi.
yazların vazgeçilmezi.
bir bakıma sizin kumsaldaki veya havuzdaki şezlong tapunuzdur. bazen bu tapuyu yok edip şezlonga oturanlar da olabiliyor. * *
plajda şezlong kapmaya yarar.
sewdiğim olaylardan biri tatil biter eve gelirsin hala gittiğin yerin kokusu..vs muhtesemdir.renkli yada sponge boblı olması tercihimdir..
kendine has bi tatil kokusu olan havludur.
yakındır; keder eşliğinde kaldırılmış olduğu yerden, sevinç eşliğinde çıkarılacak, daha bi el altında olacak gözde havlu. bi havlu bu kadar mı özlenir??