1. 1.
    nihayet plajlardaki şezlong mafyası bir can aldı.
    ve malesef şezlong mafyası tarafından katledilen kişi bir polis.

sen vatanı korumak, asayişi sağlamak için kelle koltukta bütün yıl mücadele et, sonra izin döneminde tatile çık, uğruna can vermek için yemin ettiğin vatanının halka açık plajına şezlong koymuş orospu çocukları gelsin seni vurup öldürsün...

--spoiler--
    Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Narlı Mahallesi’nin Mıhlı mevkiindeki plajda, tatil için istanbul’dan giden polis memuru ile işletmeci arasında çıkan şezlong tartışması silahlı çatışmaya dönüştü. Polis memuru Kadir Ozan Yüce öldü; işletmeci Yüksel Karabulut ve çevredeki bir kişi yaralandı.
    http://www.diken.com.tr/s...-oldu-iki-kisi-yaralandi/
    --spoiler--

bakın polis memurumuzu vuran şezlong mafyası da yaralanmış ve hastaneye götürülürken ambulansın yolunu kesip katili kaçırmaya çalışmışlar.

yani tam bir organize mafya hareketi bu.

şimdi kanuna göre tüm sahiller halka açıktır.
    kimse tarafından sahiplenilemez, sahillere, plajlara girişte herhangi bir bedel alınamaz.

sahiller kiraya verilemez.

ama malesef tüm sahillerimiz bu tip şezlong mafyaları tarafından işgal edilmiş durumda.

ve işte bu yüzden bir polis memurumuz öldürüldü.
    şimdi umarım devlet kanını yerde bırakmaz ve bu şezlong mafyaları ortadan kaldırılır.
    18 -8 ... tengir budun
  2. 2.
    devlet gücünü yitirince iş mafyaya düşer...fransa´da falan gerçekten bütün o sahiller halka açıktır- mafya falan da yoktur. türkiye´de ise- ben bundan 7 yıl önce falan fethiye´ye gitmiştim, orada da öyleydi. herşey para...hatta arka taraftaki şezlonglar daha ucuz falan...bi daa gitmedim oraya. ve bu yüzeye çıkanı hergün kavga çıkıyo öyle yerlerde...silah sıkılmıyo, ama sille tokat birbirlerini dövüyo insanlar, onlar tabii "haber değeri" olmadığı için duyulmuyo.

ölen polise allahtan rahmet dilerim...pisi pisine bir ölüm.
    2 -1 ... paganviodio
  3. 3.
    olay tam olarak şezlong yüzünden çıkmıyor. oranın belediye başkanının abisi kaçak büfe ve şezlong satışı yapmasından vatandaşların şikayeti üzerine mekan yıkılıyor ve mekan sahibi etrafa küfürler savurmasından dolayı polis olaya dahil olup adamı uyarınca olaylar gelişiyor.
    3 ... gezgin asosyal
  4. 4.
    olay şu ;(#41878396)
    haberin içeriği de bu ; önce polis kavga sırasında silahını çekip havaya ve yere ateş ediyor çakma mafya silahını çekip polisi vuruyor polis düşerken sahte mafyayı ve kumsalda ki tatilciyi vuruyor..
    biri silahını kumsala kadar getirmiş ve en ufak bir münakaşada ateşlemiş diğeri zaten akp destekli çakma çete o da aşağı kalmamış.
    açıninternet'i sayısız suçlu polis vak'ası görürsünüz ve çakma mafya olayı .
    berber bile mafyacı olmuş..
    1 -5 ... baris hemen simdi
  5. 5.
    olayın daha detaylı hali şu;
    oda tv. haberi.
    -kumsalda çakma mafya ile tatilde ki polis arasında ağız dalaşı oluyor (öncesi site sakinleri ,kumsalda güneşlenenler falan var.)..
    dalaş biraz itip kakmaya girince tatilde ki polis yerel emniyeti yada jandarmayı arayacağına ,polis ya adaleti sağlayacak devlet sanıyor kendini kumsalın yanındaki sitedeki evine gidiyor silahını alıyor geliyor ateş açıyor.
    görevli olmadığı bir bölgede izinli, yani kolluk kuvveti olarak bir yetkisi yok. ama çekiyor silahı güm güm. sonra mortingen, akp'ye oy veren büfe mafyası da ben reisin sevdalısıyım deyip var mı ulan yan bakan bana adamı.
    aşağı kalır mı? o da sıkıyor. ağır yaralı her an mortingen olabilir.
    kimsenin aklına yerel emniyeti aramak jandarmaya haber vermek gelmiyor, çete düzeni.
    belki de verdiler. haber gariban yerel polis. ulan herif akp'li ne olur ne olmaz diye yavaştan aldılar, jandarma desen iki pır pır komutan fetö'cü derlerse yandık aman gaza basma onbaşı demiştir.
    ee eşkıya düzeni kim kimi basarsa, eskiden olmaz mı idi? vallahi jandarma dayağı korkusundan olmazdı. olsa da en fazla kafada iki sopa kırılır mortingen olayı olmazdı.
    10 -24 ... baris hemen simdi
  6. 6.
    Yaklaşık 4 yıl önce heybeliada denen yerde buna benzer bir tartışmayı da ben yaşadım burdan denize giremezsiniz dediler ben şezlong istemiyorum dememe rağmen biz yanımızda çocuklar olduğu için uzatmadık uzaklaştık. Ben devletin karasularına askeri bölge vs.. olmadığı müddetçe istediğim yerden girerim o şezlongun yanına da havlu serer yatarım kimse de bir şey diyemez zorluk çıkarırsa dur ihtarıma uymazsa havaya ateş de ederim bana silah çekerse ona da ateş ederim geberirse de zerre üzülmem bana bu rantçı, harami orospu çocuklarını savunmayın ülkenin her yeri böyle kan emicilerle dolmuş gitmiş polisin plaja silah getirmesini ve mülki sınırlar dışında kullanmasını sorguluyorsunuz her boku çok biliyorsunuz istediği şehirde taşır sana mı soracak nereye silah getirip getirmeyeceğini adama mesleğini mi öğretiyorsunuz.
    19 -3 ... balistik karizma
  7. 7.
    Ne olursa olsun tatilde denize girmeye giderken yanında silahını niye götürdüğünü anlayamadığım polistir. Tatile vs giderken silahimi hicbir zaman yanıma almadım. Hicbisey olmazsa sahilde çalınma riski var.
    4 -4 ... hellzangelz
  8. 8.
    terörü var ışid lisi var sapığı var mafyası var tinercisi var. ülkede bu kadar orospu çocuğu varken insan ister istemez beylik silahını yanında taşıyor. benim anam ağlayacağına onun anası ağlasın mantığı. kimse dememiş şezlongçuda silahın ne işi var diye.
    4 -2 ... eti cin baba
  9. 9.
    barış hemen şimdi yazdıysa polis haklıdır okumaya bile gerek yok.
    5 ... masklavi
  10. 10.
    mafyaların, çetelerin ülkesinde sıradan bir olay.
    1 ... hesapkitap