bugün

biri ben placebo dinliyorum diyince ağlayarak osbir çektiğini düşünüyorum.
karşıtı nosebo olan psikiyatr terimlerinden bir nevi iyilestirme tedavi yöntemi. bu inanışa göre; hasta, ilaç içersem iyileşirim inanışın sahiptir ve içtiği an zihinsel olarak ' ya iyi geldi sanki ' diye düşünür.ve psikolojik ve biyolojik olarak bile iyileşmeye başlar.
misalen, yaşlı bir annemize bu ilaç teyzecim , al iç diye.bir bonibon verilse , alaaakası olmamasına rağmen gerçekten de hastanın iyilesme belirtileri gorulecektir.
lgbt üyelerine sahip çok sağlam alternatif rock müzik yapan grup every me every you olsun special k olsun nancy boy olsun fevkaladedir.
Running up that hill favorim.
Fuck you anyway şarkısı çok güzeldir.
Without you ı'm nothing parçası hayatımın şarkısıdır kesinlikle.

Strange infatuation seems to grace the evening tide,
I'll take it by your side.

Tanım Bir alternatif rock grubu.
2016 yılı için bir şarkı bekliyordum kendilerinden ve çıktı. Sonrası hayal kırıklığı. (Şarkı ismi: jesus son)

insan böyle bir gruptan artık daha yaratıcı ataklar bekliyor. Resmen copy paste bir şarkı olmuş ve içten yazılmamış. Hayatlarını müzikle idame ettirmeye çalışıp, sanatsal anlamda tükenmiş gibiler.

Baterist değişmiş bu arada yine. Kemancı taş hatun da daha ön plana çıkmış.

Grup ismini Piyasabo olarak değiştirebilir.
bir ara türkiye'de tribute grubundan teklif aldığım müzik şeysi. daha sonra biseksüel olmadığım için tekliflerini geri çeken fanlara sahip gruptur. cinsel ayrımcılığa hayır arkadaşlar.
bazi sarkilarini severek dinlesem de konserlerde basarili bir grup olduklarini düsünümüyorum.
sahne performanslari eksik geldi.
konserin ilk bölümünde melankolik sarkilara yer verdiklerini söylediler, halbuki ben ikinci kismi da bi kac istisna disinda gayet melankolik buldum.
brian molko aralarda sıkca bayanlar baylar ve kendini tam ortasinda bulmus olanlar gibi bir cümle sarfetti.
ilk defa dediginde hosuma gitti de, bi kac kere tekrar etmesi vuruculugunu aldi cümlenin.
ve her ne kadar brian molko'yu bugüne kadar cok sempatik bulmasam da, konserde kücük tatli bi oglan cocugu gibiydi ve sarkilari yasadi.
özellikle lady of the flowers isimli sarkiyi söylerken o kadar güzel I apologize diyordu ki.
grubun basistini de bugüne kadar hic fark etmemistim, aklimda sariya boyanmis saclariyla yer etti simdiye kadar.
belki de herkese anlatmaya calistigim ama bir türlü beceremedigim erkeklerdeki feminen cekicilik var bu adamda. gözlerimi ondan alamadim.
güzel olmadan kendine baktirtmak böyle bi sey iste.

konserin sonunda istedigimizi düsünebiliyoruz ve istedigimiz insani sevebiliyoruz, bu sebeple cok sansliyiz gibi bir cümleye yer verdiler.
ilaç olarak verilen tesirsiz madde. Kıyas için ilaç araştırmalarında kullanılır.
where is my mind diyorum baska da bir sey demiyorum.
En iyi şarkıları pure morning olan grup.
junkie gurubu. punk yapıcam diye kimyasala tutulmuşlar
En sevdiğim gruplardan birisi.
meds şarkısıyla hatırladığım grup.
iyidir ama aşırı melankolik tarzı vardır.
runinng up that hill adlı mükemmel parçayı berbat etmeyi başarabilmiş gurup..
I know
Meds
British summer rain

Nice niceleri... Yasatir iceri de.
Dinledikçe sürüklendiğiniz alternatif rock grubu. Meds, i know, sleeping with ghosts, the crawl..

The crawl;
https://youtu.be/7AQoDDhTfLc

I know;
https://youtu.be/gGGWN2T-Nno
https://open.spotify.com/...si=7BtB8IzZSJqBTX-gxjkC4Q

zihnin bedene hükmetmesi anlamına gelen plasebo etkisini göstermeye çalıştıklarını düşünüyorum. Grubun ismiyle bağlantısı olduğunu sanıyorum.
en sevdiği grup placebo olan insanlar mutlu olamıyor.
Çok yoğun duyguları kadifemsi bir sesle alternatif müzikte tattıran müthiş bir grup. Belki de o zamanların imkanlarıyla dar bir menüde yemek seçmekten ibaretti bilemiyorum yine de güzel şeylerdi şimdilerde bazen açıp anılarım için dinlerim.
Slave To The Wage - Az bilinen ama favori parçamdır.
Bu abilerin 18 temmuz'da konserleri var ve biletler tükenmiş. Sağdan soldan karaborsa satanlar var, normalde 500 tl falan olan bilete 1000 tl istiyorlar. Bizim ülkeye placebo falan fazla aq valla. Passo gidiyor aynı anda 1000 bilet almaya çalışanı engellemiyor mesela, satılsın da nasıl satılırsa satılsın. Herif gidiyor 500 tl'den aldığı 1000 bileti, 1000 tl'den satıyor. Parası 2 katına çıkıyor. Ne güzel iş aq. Bu arada sahte bilet alma ihtimaliniz de var. Gidince sürpriiiiz hadi evine siktir git de diyebilirler yani.

https://www.biletalsat.com/placebo-biletleri-1

Bu sitede 8000 tl'ye satan bile var aq ahahaa adamlar sırf bu konserden yollarını bulur 5 sene çalışmazlar aq.