bugün

Metin Feyzioğlu tarafından söylenen önemli sözlerdi.
Kendisini her zaman takdir ettim ve gerçek atatürkçü olduğunu düşünüyorum.
"lanetlemek" denen göz boyama aracının ne kadar etkili olduğunu göstermiştir. "pkkya lanet olsun dedin mi iş bitiyor. Sonra çözüm süreci gelsin onu da alkışlayın. Ypg ıraktan suriyeye geçerken aç kapıları sınırını kullandır teröristlere, sonra kınama mesajı yayınla bitsin gitsin.
Kedici yine boş konuşmuş kendi partin daha pkknın adını anamıyor.
Asıl bizim döneklerle işimiz olmaz.

Şu "pkk'yı lanetlemek" klasik bir akp icadı. Ne ki işlerine gelmeyenleri parmakla gösterecekler, "işte bu pkklı. Değilse pkkyı lanetlesin" diye, kelime i Şahadet getirir gibi pkk lanetletecekler! Maksat? Lanetlemezse pkk destekçisi olduğu tescillenecek, lanetlerse bıyık altından sırıtıp, "bak tırstı da pkk'yı lanetledi. Ama yemedik, pkk'lı bu" diyecekler.

Lan puştlar, cadı avcısı gibi kafanıza göre birilerini pkklı ilan etme hakkını size kim verdi? Len şerefsizler, sizden ala pkkcı, sizden ala bölücü var mı bu memlekette? Daha düne kadar pkk'ya yardım ve yataklık edenler siz değil miydiniz? Aynen fetö'ye yardım ve yataklık ettiğiniz gibi...

Üstelik şu "lanetleme" komedisi de neyin nesi? Memleket halkına adi bir terör örgütünü "lanetleme"(!) dayatması yapma hakkını size kim verdi? Hazır lanetlemişken "kaka pkk" da diyelim mi? işe yarar mı? Uf olurlar mı?

Madem kafadarlarınız 20 yıldır tek başına iktidar, bitirselerdi pkk'yı.

Aşağılık akp zihniyetinin dayatması ile hiçbir şey yapmam. Bunlar doğru bir şey istiyor gibi göründüklerinde bile isteklerinin ardında kirli bir hesap vardır.
kadıköy atatürkçülerini ve hamileri sosyal demokratları kudurtmuş açıklamadr.

afferim la perotürkçü meto !

seni sevmem ama yerine gelen gibi iğrenç değilsin en azından.
güncel Önemli Başlıklar