bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    yakın zamanda piyasaya çıkması beklenen oyun. sivil halk diye adlandırılan bir gurubun * pkkya yardım amaçlı yaptığı kaçakçılık uygulaması ve sınır ihlali sonucu hiç de masum olmayan yaşam formlarının öldürülmesi üzerine kurgulanır. taşıdıkları uyuşturucunun şehirde dağıtılması sonucu ölecek olan birçok insanın ve katır sırtlarındaki petrolün vergisiz halde dağıtılarak devlete zarar vermesini önlemek amacıyla bomba, tabanca, kızkaçıran ve bilimum öldürücü aletle öldürülebilir. doğrudan ve dolaylı olarak hertürlü zararı devlet bertaraf etmek zorundadır ki öylede olmuştur. verilen her şehidin en basiti ekranda 5-10 saniye gözükmesi bunun yanında 1 avuç namussuz ve şerefsizin hergün her kanalda her saniye hala konuşuluyo olunması medyanın da onlardan bir eksiğinin olmadığının kanıtıdır. oyun sonu mutlu biter.
    3 -2 ... tut sunun ucunu doseyelim abi
  2. 2.
    içişleri bakanının sesli düşünürken kursağında bırakılan oyundur.
    ... zarbut
  3. 3.
    f16ların hedeflerini vurmasından mütevellit kopartılan yaygaranın bu günlere yansıması.

uçakların kullanıldığı güzel bi fps oyun olur aslında bundan.

kimse demeden kendim için gelsin (bkz: entry ve nick uyumu).
    ... faso aga
  4. 4.
    tabutlarının üstüne örtülen paçavralardan "kimler" olduklarını anladığımız grubun öldürülmesini konu edebilecek bir oyunun olası ismidir. ayrıca baskınlarda verilen şehitlerimiz için bu kadar yaygara kopmazken bu bir avuç pkk sempatizanı için türkiye'nin çalkalanması gerçekten gariptir. geçenlerde pkklı öldürdükleri için yargılanan askerlerden sonra "bu ülkede pkklı türk'ten daha değerliymiş arkadaş" şeklinde hayıflanmama sebep olmuştur. olayı böyle büyüten medyaya da yazıklar olsun ayrıca.
    ... kortikosteroid
  5. 5.
    kill the smuggler

Minimum Gereksinimleri

Sabit Disk: Disk Versiyonu 15 GB / Dijital versiyon 10 GB

işletim Sistemi: Windows Vista ya da Windows 7

işlemci: Core 2 Duo @ 2.0GHz

RAM:2GB

Ekran Kartı: DirectX 10 ya da 11 uyumlu Nvidia veya AMD ATI ekran kartı

Önerilen Sistem Gereksinimleri

Sabit Disk: Disk Versiyonu 15 GB /Dijital versiyon 10 GB

işletim Sistemi: Windows 7 64-bit

işlemci: Quad-core Intel veya AMD

RAM: 4GB

Ekran Kartı: DirectX 11 Nvidia veya AMD ATI kart, GeForce GTX 460, Radeon Radeon HD 6850

Oyun günümüzde geçiyor dağda f-16 lar ile kaçakçı kovalıyorsunuz oyunun başından sonuna kadar böyle.
    ... orgena
  6. 6.
    (bkz: ölümle şaka olmaması)
    ... usualsuspects