bugün

- Kürtcenin resmi dil olması
- Anadilde eğitim
- Özerklik
- Türklüğün anayasadan kaldırılması
- Atatürkcülüğün son bulması.

Peki bunlar yapılırsa ne olur? Türkiye diye bir şey kalmaz.
hiç lafı dolandırmaya gerek yok. ne özerklik ne de anadilde eğitim istiyorlar.
lütfen artık salağı oynamayın.
bas baya türkiyede kürdistan devleti kurmak istiyorlar.
Bazen en kibarından yazarsın, aslında tek gayeleri Türkiye'yi Kürdistan yapmak.
kürtçenin resmi dil olması mı, sattıkları kenevirleri önce kendileri deniyorlar galiba.
-türkiye'de kürdistan kurmak istemiyor. direkt türkiye'yi yıkıp yerine kürdistan kurmak istiyorlar.
-türkler'i kürt olarak asimile etmek istiyorlar.
unutmayın
pkk ya yapılan merhamet mehmetçiğe yapılan ihanettir.
üç isteyip birini alacakları taleplerdir.

(bkz: üçün biri)

özellikle "özerklik" "türkçülüğün anayasadan kaldırılması" ve "atatürkçülüğün son bulması" üçlemesi. özerkliği niye istiyorlar ? kazandıkları özerkliği amerikanın israilin ingilterenin fransanın kucağına iyice oturup toprakları peşkeş çekmek için. bu ipnelere özerklik versen misal "tamam alın doğuda devlet kurun" desen bu tırsakların kendilerine saldıran ilk ülke karşısında domalacağını köydeki eşekler bile biliyor. bunlar öyle düzenli ordu falan kuracaklar sonra göğüs göğüse çarpışmaya girecekler ? tek yapabildikleri şey yola mayın döşeyip kahpece pusu atmak olanlar kurdukları devleti nasıl savunacak amk.

türk kavramını veya atatürkçülüğü beğenmiyorlarsa da toplasınlar taslarını taraklarını kuzey ırağa gitsinler. bakalım oradaki kürtlerle yani şu öve öve bitiremedikleri soydaşları ile nasıl geçinecekler.
diyorlar ki .......
" güneydoğu garanti bizim . gelen askere ,polise
saldırıyoruz , öğretmeni öldürüyoruz , sade türk zaten gelmiyor ,
bunlar tamam , şimdi nüfus artışı , mafya , taciz yollarıyla kuzeye,
batıya yayılalım , koparabildiğimiz kadar koparalım " .

" türkler uyanırsa ağlayıp , zavallı numarası yaparız " .

" dövled bize bahmiir " . " ben öldürmedim , elimdeki silah yaptı " .

bütün hikaye bu . ve tıkır tıkır işliyor ....
he amk he

dolar fırlamış ölü taklidi yapan ak-troller

pkk olunca canavar kesildi

bizim taraf ;

bu götü başı oynak ibine dincilerin oltasına gelmesenize

pkk bitmiştir

nokta

pkk şu saatten sonra

sadece

ve

sadece

akabenin işine yarar.
türkiye'yi yok edip kürdistan'ı kurmak istiyorlar. 60 milyon türk'ü yok etmek istiyorlar. asimile falan boş işler. şu an bile türkleri öldürdüklerini düşünürsek türkiye'yi yıkarlarsa türklere tarihin en büyük soykırımını yaparlar. evet, sizin o kardeş dediğiniz malûm ırk da bunu seve seve yapar.