1. 1.
    - Kürtcenin resmi dil olması
    - Anadilde eğitim
    - Özerklik
    - Türklüğün anayasadan kaldırılması
    - Atatürkcülüğün son bulması.

Peki bunlar yapılırsa ne olur? Türkiye diye bir şey kalmaz.
    9 -7 ... misagi
  2. 2.
    hiç lafı dolandırmaya gerek yok. ne özerklik ne de anadilde eğitim istiyorlar.
    lütfen artık salağı oynamayın.
    bas baya türkiyede kürdistan devleti kurmak istiyorlar.
    10 -4 ... rebel12
  3. 3.
    Bazen en kibarından yazarsın, aslında tek gayeleri Türkiye'yi Kürdistan yapmak.
    9 ... misagi
  4. 4.
    kürtçenin resmi dil olması mı, sattıkları kenevirleri önce kendileri deniyorlar galiba.
    13 ... sivasli bey
  5. 5.
    -türkiye'de kürdistan kurmak istemiyor. direkt türkiye'yi yıkıp yerine kürdistan kurmak istiyorlar.
    -türkler'i kürt olarak asimile etmek istiyorlar.
    5 ... kara atli prens
  6. 6.
    unutmayın
    pkk ya yapılan merhamet mehmetçiğe yapılan ihanettir.
    8 ... rebel12
  7. 7.
    Aslında PKK güçlü ülkelerin yönettiği terör örgütüdür ve onların isteklerine göre hareket ederler. PKK sadece kukla. Doğal olarak da ülkeyi bölmek istiyorlar. istiyorlar ki onların arkasında olan ülkeler rahatça paylaşabilsin diye. Onlara düşecek olan da, kafalarına göre at oynatabilecekleri küçücük Kürdistan.

Bu kadar silahı, mühimmatı boşuna almıyorlar neticede. Her şeyin bir karşılığı var elbette.
    7 ... queenn of darkness
  8. 8.
    --- istanbul'un kaymağını kürtler yesin...

ben uydurmuyorum, bizzat abdullah öcalan'ın lafı bu...

abdullah öcalan'la 1991'de ilk röportajı yapan murat bardakçı öcalan'a
    --pkk'nın talepleri nedir? ne olursa silah bırakırsınız?
    diye sorunca bu cevabı almıştı...

pkk kürtlerin türklerin sırtından geçinerek yaşama ve türkiye'yi sömürme mücadelesidir.. "özgür kürdistan" sloganları atmalarına rağmen aslında böyle bir niyetleri yoktur...

kürt mücadelesi büyük ölçüde başarılı oldu.. bugün için kürtler türkiye'de ayrıcalıklı vatandaşlardır. cayır cayır elektrik yakıp elektrik parası ödemezler.. sınavlarda kopya çekmelerine göz yumulur. hepsinin yeşil kartı vardır.. devlet "çocuk tazminatı", "terör tazminatı" diye habire ceplerine para doldurur.. vergi ödemezler.

istanbul en geç 10-15 yıl içinde hdp'li bir belediye başkanı seçecek. ondan sonrasını seyredin..
    10 ... arbutus unedo
  9. 9.
    Pkk kim amk...

Teröristin tek hakkı vardır alnına kurşun... onu da esirgemiyoruz...
    4 -1 ... kralzeus
  10. 10.
    (bkz: yarrak afedersin)
    1 ... ptrr