1. 1.
  kafasının içerisinde beyin yerine jöle taşıyan bir tipin söylemidir. oğlum bıkmıyor musunuz aptal aptal şeyler yazmaktan ? herkes arkanızdan hatta yüzünüze karşı geri zekalı diyor dalga geçiyor değiyor mu 3 kuruş paraya 3-5 paket makarnaya yarım ekmek köfteye ayrana..

  zannedersin ki son 15 sene biz yoktuk dünyada marsta falan yaşıyorduk daha yeni geldik de bize yediriyorlar kendi yaladıklarının yaptıkları şeyleri. utanma arlanma haya ahlak bunlar hiç mi bir şey ifade etmiyor size ? biz küçükken "anası doğurup sokağa atmış" derlerdi o kategoriye giriyorsunuz farkında değilsiniz aileleriniz hiç mi öğretmiyor size ahlaki değerleri yalanın kötü bir şey olduğunu doğruları konuşmanın sadece dinen değil insan olarak da yanlış olduğunu..

  edit : kaçmış terbiyesiz..

  edit 2 : kaçmamış uçmuş ehehehehe.
  16 -3 ... mel mel bakan gibson
 2. 2.
  davul zurnayıda bizim köyün delisi çaldırdı zaten barış sürecinde.
  6 ... desarjstx
 3. 3.
  bir hainin başka bir haine hain demesidir,
  biri koynundaysa diğeri barış süreci diye davul zurnayla, halaylarla soktu içeriye.
  üçüncüsünü hiç demiyorum, neyi ne için yaptığını anlayabilen yok.
  3 -1 ... kotubocek
 4. 4.
  pkknın kucağindaki chpnin akplilere hain demesi
  pkknın kucağindaki chpnin akplilere hain demesi

  Not: chp'nin saçmaladığı aşikâr.
  Yine de akpliler ve mhpliler(daha doğrusu bahçeliciler) konuşmasın.
  3 -1 ... ataturkcu 20
 5. 5.
  kesinlikle doğru bulduğum söylemdir. iktidar hırsına ulusalcı sol kesimi hiçe sayarak girdiği icraatler chpyi bugün yeri geldiğinde dhkp c yeri geldiğinde pkk yanlısı konuma getirdiler.

  bugün ulusalcılıktan alakasız hareket eden chp aynı şekilde güçlü türkiye yolunda doğru düzgün muhalefet olarak yardım etmek yerine yalnızca köstek olmayı tercih etmekte ve başı sıkıştığında dış güçlerden destek isteyerek türkiye üzerine yaptırım çağrısı yapmaktadır.

  bu durum böyle ulusalcı geçmişe sahip olan bir parti için ülkemiz için rezaletten başka bir şey değildir. muhalefet dediğin hükümeti sıkıştırabilecek bir konumdur ancak doğru kullanılırsa fayda sağlamaktadır. bugün ki gibi devam ederse yalnızca mecliste koltuklarını koruyacaklar ve lüks içindeki hayatlarına devam edecekler çünkü şu gün sahip oldukları oy oranı chpnin zihniyetinin oranıdır. kısaca oraya daha farklı bir öküz otursa yine chp aynı oyu alacaktır.

  sağcı kesime makarnacı kömürcü koyun derken koyunluk yapanların farkına varamayacak kadar kör insanların yaptığı şu algı operasyonu da çok ironiktir.
  -1 ... efsaneman
 6. 6.
  he ya o chp nin ben ta amk. 10 sene once feto devlelti ele geciricek diyordu akp ama serefsiz chp hep hocaefendimiz o yapmaz oyle seyler diyerek 15 temmuz hainligine yatdim etti. birde utanmadan sela okutup anit diktiriyorlar : )
  3 ... sahipsiz rasengan
 7. 7.
  pkknın kucağindaki chpnin akplilere hain demesi
  2 -2 ... zayice
 8. 7.
  Genç chp liler rahatsız.
  2 ... frekans