bugün

--spoiler--
Kan içerir
--spoiler--
Yolla.

Entry was here.
eğer bu yazılan doğruysa...
bunu yapan alçaklar derhal bulunmalı ve gereken ceza verilerek ordudan ihraç edilmeli.
mete han orduSuna sızmış bu ışid artıkları bilmeli ki vahşetinizde boğulacaksınız.
2250 yıllık ordu kültürümüzde teslim olanı infaz yoktur.
ölene zulüm yoktur.
hele hele öldürdüğün düşmanın kulağını kellesini kesmek... tek kelimeyle insanlığın bittiği yerdir.

not: bu bedevi artıklar bulunmalı ve cezalandırılmalı.
Merhamet etmeyene merhamet edilmez.

Orada teslim olma vs yoktur. Yakalanma ve infaz var. Alıp besleyecek miydik bu Mezopotamya eşşeklerini?
Islam öncesi arap adetlerinden biri olan müsle islam dan sonrada uygulanmış bir yöntemdir. Ölünün uzuvlarını keserek işkence yapmak putperest adetidir.

Peygamber ocağı,islam ordusu diye goygoy yaparsanız bu tarz eylemlerle karşılaşırsınız.

Watsapp tan tanıdıklarına "ben kelle aldım bak" demek için böyle vahşet videoları çeken kişilerin oldukça eğitimsiz ve düşük profilli olduğu aşikar.

Şaşırtmıyor.
ister teslim olsun ister teslim al.
ele geçirdiğin düşmanı bu şekilde "infaz" diyerek öldürmek insanlık suçudur.
ordumuza bu kara lekeyi sürenler derhal bulunmalı ve askeri mahkemeye çıkarılıp yargılanmalıdır.
düşman alçak diye alçaklaşanlardan olmak zorunda değiliz.

not: namertlik bazılarında fıtrat olmuş. yazıklar olsun.
Işid vari bir olay, fakat yanlış olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta savaş halindesiniz.
Arkan ın milisleri gibi davranmak veya ceymen ez zevahiri nin islamik militanları gibi yaşamak tamamıyle yasal olan bir devletin ordusuna yakışmaz burada anlatılan şey budur.

Boşnakların önce sağ iki parmağını keserek "baba-oğul-kutsal ruh" mesajı veren arkan milisleri sonrasında akan kanla müslüman boşnakları vaftiz edip gırtlaklarını kesiyordu.

Ölü boşnakların çocuk-kadın demeden aynı şekilde iki parmağını kesip eğleniyordu. Uluslararası basın bu görüntülere sessiz kalmadı tabi. Sırplar kısmı olarak haklı göründükleri mücadelede kamuoyunda haksız duruma düştü hatta sırpların umudu slavların lider ülkesi konumundaki rusya bile sırp yetkilileri uyarıp bu devam ederse arkalarında olmayacağını söyledi. Ve öyle oldu. Miloşeviç bile hem arkan ı hem milislerini sattı hatta arkan raznatoviç i kendi adamlarına öldürttü.

Abd kadar güçlü değilseniz uluslararası arenada hasmınız çoksa sizin bu "harika yeaa" dediğiniz her görüntü size geri dönecektir.

Devlet bu şahısların kimliklerini tespit edip ordudan ihraç etmeli ve bunları basına duyurmalıdır.

Yoksa sonuçları şahsi değil toplumsal olur.
isteyene özelden yollasın elinde olan. Ben yokum bu işte. Tehlikeli böyle şeyleri alenen yaymak.
bir deli bir taş attı, çıkaramadık gitti kuyudan.

edit: yeni diye servis edilen videolar elime ulaştı izledim, 2-3 sene önceki izldiğim videolar çıktı.pkk was here.
Teröristten herşey beklenir bebekleri acımasızca öldüren bir zihniyet her pisliği yapar inanırım.
Sonra da kafasına neden sıkmıyor diyoruz. Sıksınlar kafalarına en güzeli budur. Bu pkk başkalarının canını yakarken sadece intikam deyip onları beslemesini biliyoruz olması gerekn budur.
O bölgede görev yapan Türk askerinin psikolojisini iyi bilirim. Askerimizin her zaman arkasındayım. Dünyada çoğu yerde terörist infazları mevcuttur ve olması gerekendir.
bizim askerimiz hiçbir zaman başıbozuk bedeviler gibi vahşi olmadı.
eğer iddialar doğruysa bu kişileri ordumuzda barındırmamak yozlaşmanın önlenmesi için zorunludur.
ilerde başımıza çok iş açar bunlar. uluslararası anlaşmalarla bağlıyız, insanlık suçu ve savaş suçu işlemenin yaptırımları var. ikincisi insanız. münferit de olsa ordumuzun yüz kızartıcı suçlarla anılması şerefimizi onurumuzu iki paralık eder. teröristle terörist olmak bize yakışmaz.