bugün

iyi atıştır.
adana adana adana merkez ateşe edemez böyle herkes diye repliği söyleyerek taktir edilesi polistir.

--spoiler--
hıamınaa koyduğumun geber.
--spoiler--
elleri dert gormesin yigidimizin.
helal olsun demek gerekir.

o değil de adamlar bildiğin desteksiz atış yapmışlar. bildiğin polat alemdar atışı. nasıl vurmuşlar hayret ettim gerçekten.
kafasından vursaymış keşke soysuz piçi.
helal olsun denecek eylemin sahibi olan bir türk polisidir.
headshot olsaymis.
Helal olsun. 100 metreden tabanca ile vurmak ustalık ister reis iyi kapmış taktiği .
Tahir elçi'nin öldürülmesi esnasında 5 metreden zanlıyı vuramayan sivil polisi aklıma getiren kişidir. Ellerinden öperim. Milletimizin böyle kişilere ihtiyacı vardır.
başarılarının devamını dilediğim özel harekat polisi abimizdir. iyi ki de öldürmemiş. bize o itlerin dirisi yarar, ağızlarından aldığımız iki kelimeyle büyük bir grubu etkisiz hale getirebiliriz. öyle hemen head shot falan demeyelim lütfen, ince düşünelim biraz.
(bkz: counter strike)
Sandım.
Helal olsundur. Tabanca atışı en zor atışlardan olmakla birlikte 100 metreden vurmak ayrı bir beceri ister. Leslerin devamını bekleriz.
helal olsun o mesafeden tabanca ile hedefi tutturabilmek zor iştir.

ama yeteneğini biraz daha kullanıp kafasından vursaydı keşke dediğim olaydır.
25 metreden 10 cm çapında grupman elde edince övünen ben, saygı duydum. 100 metre ne lan helal olsun.
polise vur yetkisi verildiği zaman sokakların nasıl terörist leşi ile dolacağına kanıttır. elleri dert görmesin.
kekliği düz ovada avlamak.
30 metreden zar zor tutturuyordum ben, 100 metreden nasıl vurdunuz abi. Elleri öpülesi polis.
ileride anlattığında "güzel sallıyor be" diyecekler. helal olsun.

ekleme: o değilde counter strike'da olsa aim hack açmış diye banlardım. adam gerçekte atmış.
wallhack olabilir diye düşündürten polistir. helal olsun.
harika bir videosu olan haberdir. daha güzellerini bekliyoruz. ama anlamadığım vurduğu adam yine ayağa kalkıyor. neden kafasından vurulmuyor bunlar?
Popisinden mi vurmuş?

Hak ettiğini için vurulmustur.
Zırhlı araçtaki polislerin sivil olduğundan hareket ederek söylüyorum muhtemelen terörde çalışan Soğukkanlı ani karar verebilen ve Atış kabiliyeti yüksek polislerdir.

Gece karanlığında hareket eden birşeyi üstelik de taciz Ateşi yiyip o psikolojiyle olması gerektiği gibi canlı bir şekilde etkisiz hale getirebilmek her babayiğidin harcı değildir.

Mesafe 100 metreydi değildi elimde mezura yoktu ölçmedim ama görüldüğü kadarıyla arpacığın hedefi kapattığı bir mesafe. Helal olsun.
tabanca kullananlar mahareti anlar. Kullanmayanlar bla bla ne var 10 tane sıkmiş falan , elinize alsaniz 10 m şişe vuramazsiniz.

helal olsundur.
Helal olsun dedirtir. Ama yine de kafadan vursaydı daha hoş olurdu.
(bkz: Polat alemdar)
güncel Önemli Başlıklar