bugün

(bkz: artık)
(bkz: keser döner sap döner bir gün hesap döner)
kürt milliyetçisi olmak serbest, türk milliyetçisi olmak suç.
son yıllarda denz baykal dan duyduğum en gerçekçi en doğru cümleler barındıran açıklamanın özü.

açıklamadan bir bölüm;

Dün bir şehit annesi diyor ki;;Keşke ben çocuğumu askere göndereceğime dağa göderseydim de, bugün kahraman olarak dönüp benim elimi öpseydi"

gerçekten çok doğru tespitler.. tebrikler deniz baykal.. ilk defa seni içten tebrik ediyorum..
(bkz: şimdi biz bunlara orospu çocuğu da diyemeyiz)
doğrudur ve dolayısıyla; terör örgütüne yardım ve yataklık yapmak da suç değildir. ama ülkeni biraz fazla seversen, çok şeyle suçlanabilirsin...
'' Dağdan inen PKK pişman değilim dedi ama Kara Toprak Altında Yatan ASKERLERiMiZ sanırım şuanda ilk defa oldukları yerden PiŞMAN OLUYORLARDIR''
sözün bittiği yerdir.
ekmek çalmak suç,pkklı olmak artık suç değil
ülkeni sevdiğin için sokaklara dökülmek suç,pkklı olmak artık suç değil
bu ülkede karikatür çizmek bile suç ama pkklı olmak artık suç değil

yazık ülkeme ve gençliğine!!!!
doğrudur , kendisine göre pkk lı olmak suç değildir . gördük çünkü doğu perinçek +yalçın küçük gibi kişileri aydın ilan etmiştir . yani chp için artık teröristler birer aydın ,birer halk kahramanı böyle ışıklar saçarak yürüyen kişilerdir.
niyeyse beyinsiz akp amigoları doğu perinçek vs. yalçın küçük deyip o fındık zekaları ile chp'yi pkk ile ilişkilendirmek istiyor ama bu et kafalar ne hikmetse birebir olarak o pkk'nın liderine sayın diyen recep bey'e hala ineğe tapan hindular gibi tapınırlar.
ama işte akp zekası budur. yalçın küçük diye anırırlar ama apo itine, 30 bin insanın katiline sayın diyen birine ses etmezler.

konunun özüne gelecek olursak doğrudur.
zaten doğru olduğu için akp amigoları zırvalamış.
sanki habur'da ki teröristleri baykal veya yalçın küçük davul ve zurna ile karşıladı.
lan 8 yıldır apo itini sanki doğu perinçek besledi. bir dediğini iki etmeyen sanki bunlar.
ah biraz şeref ve ahlak diyorum ama bunlarda ne gezer.
güncel Önemli Başlıklar