bugün

(bkz: keçe kürdane)
dağda olanlarının gün içinde bir sürü erkekle beraber olduklarını duymuştum.*
muhtemelen leş gibi kokan kızlardır. *
dindar olmayan kızlardır. pkk içinde dindar birine rastlamak zordur. saz çalıp, namaz kılan adi orospu çocuklarında din ne gezer? komunistte din ne gezer?
komünist değildir. fakat seks kölesidir.
pkk denen pislik yuvasında yaşam denilen keşmekeşte, nefes alarak oksijen israfına yol açanlar.

edit: kimse Hümanizmden bahsetmesin, ekmek yediği kaba pisleyen insan olamaz.
hepsi birbirinden tipsiz kizlardir. guzel olsalar ben daga cikardim !
pkk'da kadınlarla yatmak sadece "lider"in hakkıdır. Her önüne gelen yatamaz.
terörizmle komünizmin pek alakası olmadığından komunist olmayan kızlardır. hayatları dağlarda geçer. aile yok, sıcak bi ev yok, her an tedirginlik. zordur işleri. gittikleri yol, yol değildir. birilerinin artık bunu bitirmesi gerekmektedir.
Bazı seks kölelerince seks kölesi zannedilen kızlardır. eee ne yaparsın herkes kendi içinde bulunduğu durumu başkasına atfedermiş.
asli görevleri dağdaki kadronun seks ihtiyacını karşılamaktır. bir kısmı tehdit, bir kısmıda içi boş bir ideolojiye inandırılmak suretiyle safi bu hizmet için dağa çıkmaya ikna edilmiştir.
kız değiller!

insan??!.. zaten değiller.

edit: pkkoross puçocuklarını rahatsız etmişim.

(bkz: ne mutlu bana)
halk arasında orospu çocuğu denildiği zaman %90 akla gelen kişilerin dişi versiyonları. genital bölgesi bit yuvasına dönmüş kaşar sürüsü. o kadar cahillerdir ki köy meydanına inen pkklı hanzolara kahraman gibi bakar, onlara övgüler yağdırırlarmış. eyalet komutanlarının altına yatmaktan başka bir boka yaramazlar. kalaşnikof kullanırken destek elini şarjörün üstüne koyacak kadar dingillerdir ki zaten dağda bulunma amaçları nettir. mehmetçiğin 1995 senesinden bir operasyon anısı vardı; bunlardan biri kayanın dibinde bir başka kekonun altında inlerken "ani gelişen bir tsk atağında" üstünü bile toparlayamadan delik teşik edilmiş. otur gül.
bildiğin bölücü.
değil kızların, insalığın utanç abidesi yaratıklardır.
mücadeleci olurlar. feministtirler.
google / pkklı leş diye arama yapınca epey bir iç gıcklyaıcı resimlere denk gelinen kadınsı varlık.
en az pkklı erkekler kadar orospu çocuğudurlar. 31 olsa çekilmeyecek vatan haini kızlardır.
evden büyük bir azgınlıkla kaçıp dağda bütün terröristlere veren kızlardır.
dişi demeye bin şahit ister. hatta bırak dişiyi, insan demeye.
dünyanın en çirkin kızlarıdır.
halkın eline düştüğünü varsayarsak; türkiyenin yarısının üzerinden geçeceği et parçası.
amlarını eşek sikesi kızlardır. * *
eksi devinimli saçma bir paradokstur. pkklı ise zaten kız değildir. kız ise zaten pkklı değildir.
(bkz: kız ne arar la pkkda)
temsil ettikleri etnik kökenin bağımsızlığı için mücadele veren kimselerdir.
cins ayrımını yapmak gereksizdir, nitekim mücadele bedenden ziyade düşünce ile yapılır.
köken olarak enik kökenlidirler.
(bkz: allah söyletiyor)
güncel Önemli Başlıklar