bugün

Facebookta yeni gördüğüm kampanyadır.
Eğer ki birisini pkklı terörist diye ihbar eder ve ihbarınız doğru çıkarsa para ödülü varmış. Selonun dediği gibi,
Çok utanç verici ve anlamsız bir kampanya.
Para ödülü ne demek. Para için değil zevk için bile yapılır. swh.
Haydi millet kampanyaya.
kürtlerin birbirini ihbar edeceğinin başlangıcı olan kampanyadır. eğer böyle şeyler için vergi vereceksek iki katını verelim amma ben kaçak elektrik ödemek istemiyorum.
kürtlerin birbirini değil, içimizde yaşayan orospu çocuğu teröristleri ortaya çıkaracak kampanyadır. çok akıllıca olmuştur. yapıştır. selonun açıklamaları da göt korkusu açıklamalardır.

- şimdi boku yediniz.
başta aramaya inanılmalıdır.
(bkz: terörist ihbar edip köşeyi dönmek)
Hele ki lider kadrodan birini ihbar edersen 4 milyon veriyorlarmış. Ödül işi iyi oldu bunların alayını birbirini satar şimdi.
guzel bir kampanyadir. icinde vatan sevgisi olan herkes teroristleri gordukleri yerde ihbar edeceklerdir.
(bkz: malum partiye oy veren komşuyu ihbar etmek)
gazi mahallesi alayi pekeke verdim adresi go go hesap noom 265\8665580
Ben ispikçiliği sevmem, gider direk kendim madara ederim.
ihbardan sonra kaç güne geri bırakacaklarını da söyleselerdi, ihbar edip etmemeye karar verirdik.

tribüne oynamaktır.
Bizim mahalledeki dhkpcli meleği hemen alsınlar amunağoyim dedirten kampanya.
ekşi sözlük denen pkk yuvası siteden başlansın .
şeytan diyor eski sevgilini ihbar et amk. hoş bursa'daki ne kadar amcık ağızlı solcu varsa onla arkadaştı, kesin dhkp-c falan bağı da vardır bunun da. bakarsın intikam derken milyarder olurum.
Sözlükteki pkklılardan başlayalım dediğim kampanya.

Vuhuu.
Sozlukten baslamaliyiz. (bkz: icimizdeki irlandalilar)
ekşi sözlükte çok var. para kazanmak isteyene bir tane örnek ekşi sözlükten verelim.

https://eksisozluk.com/entry/46569803

ekleme: aha bir tane daha https://eksisozluk.com/entry/54445698
80 tanesi mecliste.

an itibariyle katıldığım kampanya. para filan da istemiyorum. devletimizin kesesi bizim kesemiz.
Seve seve benim de katılacağım kampanyadır. Askerlikten tanıdığım bir kaç pkk'lı hala aktifse arayarak yaşadığı yere kadar söyleyebilirim. Ulan bu çok iyi oldu be!
şşşt olm beni ihbar edin lan dediğim kampanyadır.

200 bin veriyollamış yarısını alırım ama aşırı dozda fakirim amk.
güncel Önemli Başlıklar