bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    (bkz: terörle mücadele)
    (bkz: yüce adalet)
    (bkz: milli birlik ve beraberlik)
    (bkz: tam bağımsızlık)
    gibi başlıkları yeniden düzenlememiz gerekecek artık.

ister sevin ister sevmeyin, vatandaş deniz baykal olarak mı okursunuz, yoksa potansiyel sözlük yazarı dnzbykl olarak mı okursunuz bilmem ama vatandaşın aklından geçeni son zamanların en acı ama en doğru cümleleriyle ifade etmiştir. buyrunuz;

http://w9.gazetevatan.com...s_yorumu/266450/9/Siyaset
    5 ... ali ekber rodos
  2. 2.
    (bkz: artık)
    (bkz: keser döner sap döner bir gün hesap döner)
    5 ... ruhumorceyda
  3. 3.
    kürt milliyetçisi olmak serbest, türk milliyetçisi olmak suç.
    10 ... beklemenin boylesi
  4. 4.
    son yıllarda denz baykal dan duyduğum en gerçekçi en doğru cümleler barındıran açıklamanın özü.

açıklamadan bir bölüm;

Dün bir şehit annesi diyor ki;;Keşke ben çocuğumu askere göndereceğime dağa göderseydim de, bugün kahraman olarak dönüp benim elimi öpseydi"

gerçekten çok doğru tespitler.. tebrikler deniz baykal.. ilk defa seni içten tebrik ediyorum..
    8 ... kozalak
  5. 5.
    (bkz: şimdi biz bunlara orospu çocuğu da diyemeyiz)
    3 ... gece lampulu
  6. 6.
    doğrudur ve dolayısıyla; terör örgütüne yardım ve yataklık yapmak da suç değildir. ama ülkeni biraz fazla seversen, çok şeyle suçlanabilirsin...
    4 ... avalon
  7. 7.
    '' Dağdan inen PKK pişman değilim dedi ama Kara Toprak Altında Yatan ASKERLERiMiZ sanırım şuanda ilk defa oldukları yerden PiŞMAN OLUYORLARDIR''
    1 ... mhtphyt
  8. 8.
    sözün bittiği yerdir.
    3 ... demeteren
  9. 9.
    ekmek çalmak suç,pkklı olmak artık suç değil
    ülkeni sevdiğin için sokaklara dökülmek suç,pkklı olmak artık suç değil
    bu ülkede karikatür çizmek bile suç ama pkklı olmak artık suç değil

yazık ülkeme ve gençliğine!!!!
    4 ... escherichia coli
  10. 10.
    doğrudur , kendisine göre pkk lı olmak suç değildir . gördük çünkü doğu perinçek +yalçın küçük gibi kişileri aydın ilan etmiştir . yani chp için artık teröristler birer aydın ,birer halk kahramanı böyle ışıklar saçarak yürüyen kişilerdir.
    2 -3 ... white beard
kapat