bugün

burası türkiye. türküm dersen faşist türkiyeliyim dersen aydın.
milliyetçi olana faşist, milli değerleri savunana ırkçı, türkiye milleti olunca münasip.
not: atsızcıyım.
faşizmin sözlük anlamını tekrar tekrar okuması gereken gereksiz insandır.
her "kürt" vatandaşı "terörist" sayan faşist yazarın "adam" sanılması kadar cahilcedir!
gerillacılık oynamaya çalışan bazı bünyelerin anlayamadığı gerçektir. sivil haldeki devlet memurunu arkadan kurşunlayanların, bir araba dolusu genç kızı çapraz ateş sonucu öldürenlerin, bayram alışverişine çıkan masum insanları canlı bomba ile öldürenlerin asla anlayamayacağı gerçektir.
peki PKK'nın kürtçülüğü faşizm değil midir sorunsalı. O kadar net ki...
o halde ben bir faşistim.
eksi çarpı eksi artı sonuç verir;

faşist dallamanın faşist ilan ettiği adam düzgün adamdır. zarganalığın alemi yok...

yavuz hırsız ev sahibini bastırmaya çalışıyor o kadar.

cevabı belli;

(bkz: faşist babandır)

ayrıca önderine bak derler adama;

(bkz: kadına tecavüz kürt aşkının gelişim kanunudur)
pkk degil pkk üzerinden kürt düşmanlığı ve ırkçılık yapanlar için doğrudur.
son uludere katliamında ortaya çıktı bu, van depreminde de. pkk bahane edlip kürtlere küfür, aşağılama gırla gidiyor.

can babanın dediği gibi göte göt demek lazım.
.
edit: çaresizlikten kaçakçılık yapıyorlar, hemde yüz yıldır belki, devlet de farkında ama çözülemiyor.
uludere olayı na sözümüz pkk ye olan söylemimiz değil neden kaçakcılık yapıyorlar pkk ile ilişkileri olabilir olmayada bilir fakat o saatte orda ne işleri var ve neden kaçakcılık yapıyorlar geri kalan milyonlarca insan mal mı.
Su 2 gündür sikca karsilastigim söylem örn: (#14091385) bi düsünüyorum, askerim ve yedigimiz ictigimiz ayri gitmeyen, daglarda yollarda beraber catistigimiz, birbirimizi koruyup kollayip canimizi feda edecegimiz arkadasim, serefsiz bir pkk kursunuyla kollarimda sehit oluyor. sonrasinda bir gece 35 kisilik bir grup gece saatlerinde sivil halkin bulunmadigi ve bulunmamasi da gereken bir yerde görülmekte. teröristle ayirt etmek mümkün degil ki hala normal bir halk grubu oldugu dogrulanamaz. üstlerinde sözüm ona gerilla uniformalari, hangi insan yüregi o bölgeyi bomba yiginina cevirmek istemez ki. tertibin ölmüs yaninda can vermis gözün kan kirmizisi kesilir. Fasist olarak adlandiranlar seve seve devam edebilirler, zira sikimde bile degiller.
Bir defa PKK denilen terör örgütü faşist karşıtı bir örgüt değil! ayrıca Kendisi halkçı değil milliyetçi bir anlayışa sahiptir! Amerikan subaylarından yardım alarak Kendini güçlendirmeye çalışmıştır ve zorba bir yapıya sahiptir! en baştada dediğim gibi faşist karşıtı ve Sosyalist bir yapıya sahip değildirki pkk. pkk yı sevmeyen faşo olsun!
saçmalıktır.
bana bu sebepten faşist yaftası vurulacaksa faşistin bayrakla koşanıyım o zaman. bununla gurur duyuyorum.