bugün

çok kolay bir uğraştır . akp hükümetinden oluşan bir temsil heyeti önderliğinde çuval çuval kömürlerin , beyaz eşyaların ,paketlerce makarnaların ailelerine dağıltılmasıyla mümkündür . buyrun deneyelim .
düzlük yerlere süt koymak.

yılanlarda işe yarıyor.
+hadi inin bakayım ordan akşam oldu.
-yaa biraz daha kalamaz mıyız? lütfeeen.
+inin dedim size uğraştırmayın beni.
-inmicez biz şindii git sen.
+ben sizi indirmeyi bilirim. hele akşam babanız eve bir gelsin.
-öf tamam iniyoruz işte söyleme babama.
(bkz: dağdan indim şehire)
afedersiniz ama ;
*
her fakir dağa çıkacaksa işimiz var,milyonlarca fakir var bu ülkede niye siz???
'bizim dağlardan kendilerine kucak acan kuzey avrupa ve dağlarına transfer edilsin'
oldukca cazip bir teklif.

birazda onlar baksın terörün tadına. yok öyle yat kalk cikilata ye. gözünün önünde desteğini bizzat ver, mühimmat, kalacak yer falan...

orada, 15 yıl kalıp iyice ısındıktan sonra nasılsa bulundukları ülkede hak iddia edecek -

-soyumuz teee vikinglere dayanıyordu, diyecekler ve alfabelerine eklenti yapmaya kalkacaklardır.
eziliyoruz, azınlığız neyin diyerek o ülkenin meclisinden yaygara yapıp canlı bombalarını alışveriş merkezlerine salacaklar, dağlarında konuşlanacaklardır.

eeee, bunlar cıvır değil ya, yıllarca dağlarda kaşarlandıklarından iyi iş cıkartacaklardır eminim. iki günde devirirler bulundukları ülkeyi, ne de olsa türk silahlı kuvvetleri yok ki karşılarında...
(bkz: sike sike)
(bkz: dağdan bir kız geliyor döne döne)
(bkz: atom bombası)
raid böceksavar yada türevleri (bkz: paa raid puff)
şahin k'yı dağa çıkarmak olabilir.
dağlara milyonlarca kene yaymak ve kırım kongo kanamalı ateşinin bi boka yaramasını sağlamak.
tsk'nın demir bileğinin pkk'yı destekleyenlerin, evet özellikle destekleyenlerin, tepesine yumruk olarak inmesiyle başarılabilecek olaydır.
(bkz: ares)
(bkz: rapidshare)
(bkz: limewire)
(bkz: dağı ortadan kaldırma) *
vur! O kendi düşer .
(bkz: eğitim)
kürt kelimesinin kurt kelimesine benzerliğinden dolayı ve kurtlarında et sevemesinden dolayı şöyle bir yolu vardır ki:

pipiyi açıp pkklıya gösterip " gel kuçu kuçu bak et gel ye..." demek faydalı olacaktır.

peşinen edit: entrynin hiç bir siyasi amacı yoktur. sadece lise yıllarımı hatırladım ve kötü espri yapayım dedim. ırkçısın seennn hööööö hüüüü diye saldırmayınız yani.
tabut diycem de ite tabut kel başa şimşir tarak gibi olur.
kesinlikle "taviz vermek" bunlardan birisi değildir, olmamalıdır.
dağa eğim vermek suretiyle gerçekleştirilebilecek eylem. biraz da yağ kullanmak gerekiyor.
bölgenin ekonomisini düzeltmek ve orada ki yurttaşlarımızın hayatını yaşanabilir bir standart a getiremediğimiz sürece, ne o dağda ki teröristi ıslah edebiliriz ne de terörü bitirebiliriz. fakir olan yöre halkını kandırmak çok kolay oluyor terörist örgüt pkk için, aç olan halk kanıyor bu hainlere, aç çünkü adam aç, ülke ve ulus olma bilinci de gelişmediği gerçeği de gözönüne alınınca, bu insanların dağa çıkıp terörist olarak yetiştirilmesi için çok ta zor olmuyor.
türkiye zenginleşir, doğu bölgelerimizin refahı da artarsa ne pkk kalır ne de ayrımcı hainler.
zor kullanmak bu yollardan biri değildir. en azından geçmiş 30 seneye bakarak bunu çok rahat bir şekilde idrak edebiliriz.
atalarımızın ergenekonda anlattığı gibi bir yol izlenebilir. *

ergenekon destanı

edit : (#783248)
öldürmek.**