bugün

evet arkadaşlar; yıllardır pkk terör örgütüyle mücadele eden laik ordumuz ne yazık ki bu konuda iyi bir ilerleme kaydetmemişlerdir. aksine pkk terör örgütü bu laik ordu karşısında her geçen gün daha da güçlenip, daha da silahlanmıştır.

kısaca;

vatanımıza, bayrağımıza, milletimize, dilimize ve en önemlisi dinimize kast eden bu orospu çocuklarını kurtuluş savaşında da olduğu gibi sadece ve sadece dindar yapılanmaya, dindar komutanlara, dindar askerlere sahip yepyeni bir tsk yok edebilir...
pkk yı israil bitirir dostum. desteğini çeker ve pkk biter.
(bkz: kim amerika arkasında kim var israil)
(bkz: hamdolsun vatanı kurtardık)
allah belanı versin sözüyle yapabileceği önerme.
bu ülkeyi buralara getiren şakirtler olmadığına göre, bundan sonrada götüremez.
bir çeşit önermedir. bitirdiniz de bitirmeyin mi dedik ?
(bkz: gülmüyorum)
mesele 3-5 silahlı çapulcuyla alakalı değildir. Mesele sosyal yapıyı düzeltmektir. Bu da kapsayıcı çatı olan islâmla mümkündür.
(bkz: bi saçma sapan konuşma la)
dinle herşey mümkün olsa en iyi teknoloji ve silahlar avrupa ve amerika da olmazdı yapılması gerekenler basit ama uygulaması zor veya bahanesi çok pkk yı yok etmek için kararlı bi siyaset akabinde teknolojik gelişim ve en önemliside vatanını gerçekten seven insanlar lazım .
halen pkk'ın ordu vasıtası ile yok edileceğine inananların olduğunu gösteren tespittir.

dindar bir ordu şarttır, o ayrı mesele. dinsiz ordu ile yeterince çocuğu kurban etti bazı dürzüler.
toplu beddua ayini ne kadar işe yarar bilmiyorum ama görsel olarak eğlenceli bir operasyon olacağı kesin.
komik olan kişilerin zırvalarıdır sadece!..

doğru olmayan önermedir efenim.
(bkz: türkiye nin din devletine doğru gidişi)
pkk dan başka siz gibi hizbullahçı artıkları da vardır ya onları kim bitirecektir dini motifli terör örgütü senidir!...

-yazık....

bu dincilerde, kendilerinin aslında hep vatana sahip çıktığını sanmasıdır!...

yuh!..
*
pkk yı bitirecek bir otorite yoktur kalmamıştır 1990 lı yılların başında belki yapılabilirdi ama artık imkansız. pkk temellerini sağlam attı her kürt ile öyle veya böyle bir bağ kurdu bu saatte sonra pkk yı dindar değil multidindar ordu bile bitiremez. ancak başını alırsınız.

adamlarda yıllık 700.000.000 euro gelir var böyle işleyen şirket kapatılır mı amına koyayım? neyin kafasını yaşıyorsunuz?
*
nasıl olacak o 3 kuluvallah 1 elhamla mı?
askeri eğitim olmadan osuruktan gaz bombası yapıyolarsa demek ki...
pkkyı ancak asalayı bitiren ordu Ülkücü ordusu bitirir.
milyon dolarlar harcayıp, binlerce insan yetiştirip kurdukları dindar ordu* pkk tarafından çatır çatır yokedilmeye başlanınca aman mevzu patlak vermesin, aman bi de rezil olmayalım tedirginliğiyle elleri ayaklarına dolaştı ya la.

dindar ordunun tek yaptığı şey otele ateist sıkıştırıp yakmak.
koca orduyu dinsiz olmakla suçlayan sözüm ona dindar birinin sıçmığıdır. valla helal olsun. bu başlığı yazan adam müslümansa ben müslüman değilim. müslüman sui zan değil hüsnü zan sahibidir. sen hiç utanmadan koca bir topluluğu dinsizlikle suçluyorsun. vallahi helal olsun.
aslında imansızın hakkından imansız gelir düsturuyla düşünülürse yanlış olan önerme.

ordumu, milletimi ve dinimi seven bir insan olarak katıldığım önerme.
dinci bir ordu, ancak kendini yok eder, bu unutulmaması gereken bişedir.
başına pekeke'yi musallat eden tanrı'sından medet uman çaresiz bünyenin abuk tespiti.