bugün

sözlükte hakim olmaya başlayan yeni çatışmanın taraflarından biridir. bir taraf güneydoğu ile ilgili bir entry girer, hemen abuk saldırılar yapılır ve akabinde seri eksi ye başlar bu arkadaşlar. çıkıp alenen ben pkk yı seviyorum demeye cesaretleri yoktur. eksi oy silahını kullanırlar. bundan nasıl tatmin oluyorlarsa...
(bkz: maçası yemeyen yazar gurubu)
pkk'nın savunulacak bir tarafı olmadığı için savunmayan yazarlardır. Bebek katillerini, askerlerimizin şehit düşmesine sebep olan terör örgütünü mü savunsunlar? Terörün bu ülkeyi her defasında kan buladığını, doğu illerimizin terör yüzünden gelişemediğini hepimiz biliyoruz. Bilinmeyen şey ise bunların belki bizden çok uzakta olduğundan dolayı "bana dokunmayan yılan bin yaşasın" mantığı. Asla bilemezsin terörün ne zaman nerde vuracağını. Ankara'daki saldırı üzerinden fazla geçmedi. Herhangi birimiz o sırada o durakta olabilirdi. illa ki kendimizin yada yakınlarımızın mı canı yanması lazım?
bir takım sözlük yazarlarının götü yemeyip özel mesaj sayesinde yaptıkları eylemdir.böyle insanlara ''bin teselli kar etmez'' denir. ancak ve ancak piyondurlar. pkklı olmadıklarını iddia ederler lakin söylevleri aynıdır.
sol cenaha mensup kişilerle eli kanlı teröristleri aynı kefeye koymaya çalışarak hümanist(!)arkadaşları kendi saflarına çekmeye çalışan kimselerdir. pkk'yı ve mensuplarını direkt olarak değil dolaylı yoldan övme girişiminde bulunarak kanı hızlı akan, devrim(!) ateşiyle yanıp tutuşan gençleri kendi saflarına çekerek bir nevi kalkan görevi görmelerini sağlamaktadırlar. karşı taraftan gelecek yaylım ateşlerini bu kanı hızlı akan gençlerin soğurmasını sağlayarak iki tarafı birbirine düşürüp saman altından su yürütme sevdasındadırlar.
(bkz: pkk yı savunan hayvan yazarlar) böyle bişi yok , olmamalı..
gizli oznelerdir. *
yasalara saygılı insandır. düşüncelerinin arkasına yasaları almış düşüncesiz yazarlarla muhattap bile olmak istememektedirler.
(bkz: korkak yazarlar)
toplamda iki lop ve bir delikten ibaret yaşam formlarıdır.