1. 1.
  siktir amk kararlılıkmış. "abd artık ya ilişkiler tamamen bitecek ya düzelecek" diye bas bas bağıran sonra 2 gün önce abd dış işleri bakanı gelince stratejik ortak diye kayıtlara geçiren kim. eyy amerika eyy rusya eyy israil eyy almanya demediklerini bırakmadılar. ya dünyanın gurursuz yüzsüz piçleri olduk çıktık. bu mu kararlılık. yumurta kapıya dayanınca operasyon düzenlemek mi. kusura bakmayın ama bu iktidar bu ülkeyi savaşa sürükledi.
  5 -6 ... kuscubasi sezer
 2. 2.
  Zırt pırt birbirini suçlayarak suriye esad pyd değil yakında kendi gölgemizdende korkacaz hani lan bu zamanda birlik beraberlik önemliydi. Peki niye hiç birlik olunmuyor en kucuk eleştiride hemen hain felan deniyor. Savaş bu hemde ortadogu nun şu an en riskli çalkantılı bolgesinde, Tehlikeli olabileceği belli. tabi teknik, stratejik ve humen olarak eleştiriler olabilir.
  -2 ... hercool
 3. 3.
  insanda önce beyin olmalı ki bir şeyleri sorgulayabilsin. esad gidince suriye'nin geleceğini öngörmek çok zor değil ama akp'den aldığı 3-5 kuruş ile temel ihtiyaçlarını karşılamaya yoğunlaşmış ilginç tiplemelerin kafası böyle şeylere basmaz.
  3 -3 ... kavunvebira
 4. 4.
  pkk yanlıları ile esad yanlılarının afrin hüznü

  pkk yanlıları ile esad yanlılarının afrin hüznü

  pkk yanlıları ile esad yanlılarının afrin hüznü

  beter olsunlar dedirten hüzündür. kim kardeşim demişse zamanında kim o salih müslim denilen ayıyı ve barzani denilen kavatı ankarada ağırladı ise kim çözüm süreci adı altında yüzlerce masumun ölmesine sebep olduysa hüzünlensin hatta kahrolsun..
  4 ... mel mel bakan gibson
 5. 5.
  bu ümmetçilerin esad düşmanlığı ne olcak? hayır, halk baya baya esad'ın arkasında; burada bizim ümmetçiler kendi kendilerine gelin güvey oluyorlar.
  1 ... syme