bugün

bence bir yasa çıkartılıp pkk provakasyonu eylemlerde halkın kendisini nefsi müdafa ettiği durumlarda pkk göstericilerinden biri hayatını kaybettiyse bu suç olmamalı. zaten bu hayvanların canlı olmasının hiç kimseye faydası yoktur zaten. dünyadan bir ibne eksilmiş kimsenin umrunda olmayacaktır. hatta dün televizyonda gördüm bir belediye halktan yardım istemiş sahipsiz köpeklerin toplatılması için. köpek başına 10 lira veriyor. bence bu gösterilerde yer alan köpekleri toplayıp toptan bu belediyeye de verebiliriz. 10 liradan iyi para eder. baktım her gösteride en az 50 100 ibne piç ve aynı zamanda köpek oluyor.
ağzına sağlık denilesi durumdur.
ha dağda ki ibne pkk lı ha şehirde ki. lan ne farkeder ikiside sonuçta pkk lı. dağda olanı öldürmek ne kadar yasal ise şehirde olanında anasını sikmek o derece yasal hatta caiz olmalıdır. ordu ve hükümet nasıl olsa çözüm bulamıyor bu pkk gerilimine. e bırakın o zaman biz çözelim bunu. halka bırakın ortamı çare olalım. ne de olsa savaşçı ruhumuz atalarımızdan gelme. 1 haftada bu halk pkknında pkklınında anasını siker hatta sınırları bile yeniden çizer.
mantıklı düşünüldüğünde dağdakini öldürmenin suç olmayışı ama şehirdekini öldürmenin suç oluşu zaten büyük bir tezatlık oluşturmaktadır.
nereye imza atıyoruz.
gelin içinizden geçeni adlı adınca soyleyelim boyle kıvırtmaya falan gerek yok, hem kürtler hakkında ne derseniz deyin cezai mueyyidesi de yok, nefret sucu kapsamına da girmiyor (bkz: kürtlerin sabun yapılması gerekliliği)
(bkz: vatandaşa cart curt yok)