bugün

çok var bunlardan. interaktif sözlüklerde olsun, forumlarda olsun, chatte olsun chutta olsun. çok yani.

"hay mına kodumunun terörisleri" (aynen böyle)
"fa$ikler, yiyosa gar$ıma çıhın lannnn" (aynen öyle)
"hamınıı sktimininnnn düzenbazlarııı" (aynen devam)

ne lan bu? küfür etmek sorunu çözüyorsa, ana avrat düz gidelim oturduğumuz yerden. tamam anlıyorum, küfrederek rahatlamak falan istiyorsunuz ama sözlükte bunu yapmanız anlamsız. zira onların öyle olduğunu kabul eden var, etmeyen var. sözlükleri herkes okuyor zira. biraz objektif olun, adam gibi ele$tiri yapın.

o değil; bir de bu saçma sapan yorumları eksileyince küfür de yersiniz:

"edit: anana selam söyle..."
"edit: anan neci lan dümbük?"
"edit: (bknz: sözlükteki pkklılar)"
"edit: eksileyin eksileyin. anar$iklerrr"

bi sktirin gidin allasen yau.

edit: bazı geri zekalılar, yazdığım her $eyi ciddiye alıyor. "anar$ik demi$. eheee mal bu yaa, bırakın okumayın" tarzı yazılar yazınca çok karizmatik gözüküyorsunuz hea, devam. seviyorum sizleri.

edit 2: ileri zekalı arkada$larım, ben size "küfretmeyin" demiyorum ki. edecekseniz kendi içinizde edin, neden entrylerinize ta$ıyorsunuz, onu anlamıyorum? madem bir çıkar beklemiyorsunuz, neden tüm entrylerinizde küfür var?

siz gibi "zekiyim" diye geçinen ve milliyetçilik(ehe) a$kıyla yanıp tutu$an çaylaklar oldukça, daha çok laf duyarsınız.

edit 3: lan halen pkk'yı savunduğumu sananlar var... bakın gençler. eeeh, yoruldum size laf anlatmaktan mk. üstteki yazıyı doğru düzgün okuyun, ondan sonra vatan savunmacılık oynayın.

edit 4: konuyu anladığı halde anlamamazlıktan gelen ve kullandığım bir kelimeye takan insanları görüyorum. rant, evet. pkk'ya küfredip; artı oy beklentisi içinde olanlar var. yani karmasını yükseltenler, övgü dolu özel mesaj alanlar. bu kadar sizin kültür seviyeniz zaten. hadi yürüyün yava$ yava$.
sövmeyipte besleyelim mi demesi beklenen kişi.
seferberlik hayalleri kurar.
yakıp yıkar, asar ve de keser.

haydi şimdi; 1-2-3

kes!
(bkz: başlık olsun da varsın pok aka lı olsun) *
(bkz: yürü bombası patlamış)
tribünlere oynar. Takip etsen mc donalds'da sturbucks'da görürsün. milliyetçi alayışı böledir. *
27 nisan 2009 bostancı çatışması
29 nisan 2009 diyarbakır mayınlı saldırı
29 nisan 2009 eski adalet bakanı hikmet sami türk'e yönelik bombalı saldırı
29 nisan 2009 hakkari'deki terör saldırısı...
Bu haince, kancıkca, kahpece yapılan saldırılara karşı yapılan ağız dolusu küfürler bir nevi isyandır beyzadem. Alkış tutacak halimiz yok. içi sızlayarak lanet yağdıran hiçbir insan rant peşinde olamaz. Evet bu saldırılara katılan, yön veren fikri olarak katkı da bulunan herkes orrrsbu cocugudur. Eğer ki bu rant elde etmekse senin için var öyle bil sen...
küfür cahilin en büyük silahıdır, maskesidir. varsa söylemek istediğin, rahatsız olduğun durumlar insanca bütün dünya tarafından kullanılan eleştiri veya lanetleme kelimelerini kullanabilirsin. yok sen diyorsan ki ben iki sözü bir araya getiremem, o küfürler benim dünya görüşümü en iyi ifade eden şeyler o zaman devam et. ayrıca bi konu daha var. küfür ederken bilindiği gibi hep bir erkek cinsel organının kadın cinsel organıyla olan ilişkisi vurgulanır. yani bu küfürü eden şahıs aynı zamanda kendi hayatında olan kadınları da bir anlamda aşağılamış oluyor anlamını çıkarabiliriz.
herhangi bir şeye , adam gibi eleştri getirildiğinde de, ekşi oylanıyor. küfür edildiğinde de... önden bilgiyi sıvazlıyorsun, kanıtları gösteriyorsun, gözüne sokarcasına, ondan sonra yine ekşi yiyorsun. sanırm bunun bir "şablon"u yok. "aman şöyle yazayım şukela olayım" veya "karmamda düştü bu aralar pkk ya küfretsem rant elde eder miyim", gibi bir mantıkla sözlük ile bilgi paylaşılıyorsa, bu hakikaten acınılacak bir durum.

ancak "yılgı" gerçeği var, yani küfür anlamında değil ama, örneğim "X" konusuna uzun ve hacmen dolu bir "y" açılımı getirdiniz, hatta bu "x" ler o kadar çok ki, "x1, x2, x3.." deyu uzamış gitmiş. ancak siz emeğinizin sonunda, altta bir yerlerde size sözüm ona ayar geçiren yurdum aymazlarndan bıkmışsınız. söz gelimi konu pkk ya, adam sizin görüşünüzle ve kanıksanamaz bilgi ile hacmen dolu entry'nizin altına öyle bir entry giriyor ki, "ulan.." .. yılgı oluyor insanda. e ne yapıyorsunuz? inceden konuyu özetleyecek ve sizi yıldıracak yazarımsılara cevaben bir bakınız yapıştırıyor, veya doldurduğunuz bilgilerin yanına inceden küfür ile bezeli bilgi kırıntıları bırakıyorsunuz. Bırakıyorsunuz ki, dallama arada okusun. belki öğrenir, merak eder, araştırır. neydi konu? ; "pkk", adam gitmiş sizin "ispat" niteliğindeki girinizin altına (başıma geldi demiyorum, x1 veya x2 işte), vay efendim pkk'lı da insanmış. be kardeşim onu biliyoruz zaten.

hayır bakın yine tekrarlayayım. Osmanlı devletinin 700 yıllık yaşamında kürt halkı ile problemi olmamıştır. ne zaman ki "böl ve yönet" politikası kapsamında , o dönem "musul kerkük" problemini ortaya atan "dönemin hasta imparatorluğu ingiltere", kürt halkını kışkırttı, o zaman ortaya çıktı. cidden kürt milliyetçiliğini "ezilen" "hizmet alamayan" "ötelenmiş" bir halkın uyanışı olarak mı göreceğiz? lütfen bir zahmet "iltizam sistemini", "tımar sistemini okuyalım", sonra kürt aşiretlerinin ne kadar dağınık yerlerde, izbe ve despot yaşadıklarını hatırlayalım. sonra konuşalım.

ama konudan sapmadan günümüze döneyim, amerikaların yağmalattığı Irak silah depolarından aldıkları c3,c4 patlayıcılarla ortalıkta dolanan ve kendilerine siyasal düzlemde bir grup sözcü bulmuş teröristleri, evinin sıcak ortamında "onlarda insan" "aman bre humanizm" nidalarıyla destekleyen sözlük yazarımsılarına verilen cevaplarda, küfür edildi diye "mal" olan yazarlar mı maldır? yoksa onları yaftalayan hümanist yazarımsılar mı?
pkk'ya küfür etmek ve bu şekilde rant elde etmek!

vay be! memleketin anasını belleyenlere laf yok, ''ne yapıyor bunlar'' diyenler rantçı mallar ilan ediliyor.

az sonra da atatürk dersiniz siz! yok yok, darwin dersiniz. analara ne olursa olsun da babanız darwin'e dokunmasınlar aman!
bir eli kanlı terör örgütünü lanetlemek birileri tarafından rant gibi görülüyorsa yazıklar olsun denilecek durumdur. hainler dışarı. tabi ki küfür de ederiz, bela da okuruz. sen burda ona sahip çıkarken, 9 kınalı kuzumuz daha gitti, sıcak kıçınla rahat entry gir umrunda mı.
facebook ta vatan, millet ve bayrakla ilgili gruplar açıp bir çok kişinin üyesi oldugu grupların yöneticisi olmayı istemekle aynı eylemi gerçekleştiren maldır. burası sözlük, tabiki isteyen istediğini eleştirir. terör eylemlerini kınamak da rant olarak görülemez fakat insanlar bazı değerleri kullanarak popülaritesini artırmak ya da artı almak istiyorsa, işte bu insan gerçek haindir. insanların kutsallarını kullanarak onlardan faydalanmak acizliktir, küçüklüktür. aslında iş tamamen insanın vicdanında biter. sen sırf artı almak için bir şeyi eleştiriyorsan,hadi başlıktakini örnek verelim, terör örgütüne küfür ediyorsa, maldan öte bir şeydir bu can, eşşekoğlu eşşektir. ha canı gönülden sövüyorsan da eksi yesen bile sallamazsın kardeşim, vicdanın rahat nasıl olsa.
şurda burda köyde kentte okulda sırada görebileceğiniz önünü göremezken memleketin haline hayıflanan küfredince çözüm oldu zanneden zavallı kişiliktir...
daha vahimi, en zavallı özelliği bunu herkesten beklemesidir bu malın.
pkk "bebek öldüren" yataginda yatan adama kursun sikan, otobüsten sirf ögretmen oldugu icin insanlari indirip kursuna dizen, arkadan vuran, sözümona "kürdistan" icin silahli propaganda yaptigini iddia edip istanbul´da ankara´da eylem yapan,mesela eminönünde bir dönerciyi havaya ucurup 150 cogu da istanbul üniversitesi ögrencisi sivilin ölmesine sebep olan (ne zamandan beri ankara, istanbul kürt topragi olmus) bati´ya "biz türkiye´yi sizin istediginiz gibi yipratir, paralarini trenyolu yapmak araba üretmek, ya da lokomotif üretmek yerine silah alip sizi zengin etmelerini mutlaka saglariz, siz keyfinize bakin." diyip onlarin destekleriyle "kiralik katillik" yapan bir terör örgütüdür. bu örgüte karsi alinan durusun ideolojik konum bir yana, insani acidan "sucsuz insanlari katletmek" babindan herhalde ki iyi olmayacaktir.

tc türkiye devletidir. istemeyen bu devletten gider. biz kimseyi tutmayiz, istemeyene kapi aciktir.bu devletin sinirlarina ve vatandaslarina karsi eylemde bulunanlara bir türk vatandasi küfreder, bu normal birseydir, bunun "mallikla" ilgisi yoktur. kimse kimseyi öldürmüyordu hersey iyiydi, kimse bu türden küfürlesmelere girmiyordu, bu eylemlere baslayan adamlar da vatandasin kendileri hakkinda pek de iyi seyler düsünmeyecegini mutlaka biliyorlardi, senin ordunun askerini capulcular hain habersiz bir sekilde bir arkadan vurmayla öldürüyorlarsa sen de ona küfredersin, bu da yapabileceklerinin en minimalidir. aslinda daha fazladan bir harekete girismek lazimdir.
(bkz: bugün rant elde etmek için ne yaptın)
(bkz: aydın adı altında pkk yı koruyan gerizekalı)
(bkz: pkk ya küfredildiğini kim söyledi)
rant elde etmek istediğini düşünmediğim ve pkkya küfrettiği için de asla mal olamayacak kişidir.devam etmelidir.
rantın anlamını bilmediğini düşündüğüm kişi söylemidir.
(bkz: rant) küfür eden kişinin aldığı artı oyla yükselen karmasına karşılık olarak verilen ödüldür rant. zall ne veriyodu karması yüksek olana.
güncel Önemli Başlıklar