1. 1.
  pkk'ya karşı alan hakimiyetini korumak için başlancak operasyon.

  --spoiler--
  PKK’ya karşı alan hâkimiyetini tamamen sağlamak amacıyla bölge bölge büyük bir temizlik harekâtına başlıyor.
  TSK, PKK’ya karşı alan hâkimiyetini tamamen sağlamak amacıyla bölge bölge büyük bir temizlik harekâtına başlıyor. Sabit noktada bekleme bitiyor, mutlak hâkimiyet, tam saha pres başlıyor. Başta Hakkâri ve Şırnak kırsalı olmak üzere, terör örgütü grupları ayrı ayrı çembere alınıp, izole edilecek.

  Terör örgütü PKK’nın son dönemde artan saldırıları sonrası Ankara, silahlı mücadelede benzeri görülmemiş çapta geniş yeni bir konsept için düğmeye bastı. Genel olarak, sabit noktada beklemenin bırakılarak hareketli hale geçildiği yeni harekat tarzı, “Mutlak hakimiyet, tam pres” diye de adlandırılıyor. Hürriyet gazetesinin haberine göre, buna göre, Türk Silahlı Kuvvetleri bölgede, PKK’nın terör faaliyetlerinde üs olarak seçtiği bölgeler başta olmak üzere alan hakimiyetini tamamen sağlamak amacı ile bölge bölge büyük bir temizlik harekâtına başlıyor.
  --spoiler--

  --spoiler--
  Gerekirse sınır ötesi

  Aynı zamanda ABD’ye de anlık istihbaratın daha etkin hale getirilmesi ve teslimatı geciktirilen Süper Kobra taarruz helikopterleri için bir kez daha resmi girişimde bulunulacak. Harekâtların icrasında deneyimli polis özel harekat birimleriyle MiT istihbarat birimleriyle de koordineli olarak çalışılacak.
  --spoiler--

  http://haber.stargazete.c...yon-basliyor/haber-691424
  -1 ... cilveli ahmet hoca
 2. 2.
  haberde eşi görülmemiş denmiş fakat 90 yılların ortalarından itibaren yürütülen mücadele bu şekildeydi zaten. üşenmeyip bir koşu kato dağına tırmanıp orada hala duran paslanmış eski çamaşır makinesini falan görürseniz anlarsınız. o çamaşır makinesi allah ın bir hikmeti olarak o dağda bitmemiş, askerler uzun dönem üs bölgesi teşkil ettikleri, teröristlere o yıllarda hareket imkanı tanımadıkları için orada bulunmuş.
  ... konglamere lenf nodu
 3. 3.
  sadece sahnelenen oyundur iyi niyetli yaralı halkın inanması için oynanan.

  siz kapalı kapılar ardında da bozun oynanan çıkar oyununu ben o zaman göreyim yürekliliğinizi.

  özetle, herkesin yemeyeceği yem.
  1 ... thelma
 4. 4.
  artık duymaya alıştığımız gündelik haber.
  ... breed77