1. .
  sözlük yazarlarının bir kısmının hissiyatıdır.

  terörist: ben yaptım, tek başıma yaptım, arkamda önümde kimse yok diyor;
  güveni tam yazarlar: pkk dediyse doğrudur, araştırmayın, pkk yalan söylemez

  diyorlar.

  aksini savunanlar, "bir araştırılsın belki başka bir halt daha vardır yanında arkasında önünde" diyenler terbyesiz, hain oluyor; pkk ya güvenenler vatan savunucusu!

  halimize gülelim mi bilemedim!
  -5 ... su degil kezzap
 2. .
  sonuna kadar doğru bir tespittir. zira açılım konusunda dtp(pkk) ile görüşmelere başlanmış ve güven sağlanmıştır. bu noktadan sonra her türlü pkk saldırısı sadece hükümetin bildiği örgütler tarafından yapılmış olup, kesinlikle provokasyon, baltalamak vb. sıfatlarla taçlandırılacaktır, zira pkk sütten çıkmış ak kaşıktır ve pkkya güven tam(!)dır.
  1 -2 ... cerquanne
 3. .
  chp, dtp ve mhp'nin de durumudur.

  üçü de pkk yaptım diyorsa, daha araştırılacak birşey yoktur demekteler.

  not: dtp ile görüşmek pkklılık olarak açıklanıyorsa, ahmet türk ve dtpli vekillerin hepsi eski shp chp milletvekiliydi. bahçelinin de dtplilerle öpüşüp koklaştığını hatırlatır, senin mantığınla ülkede pkklı olmayan kalmaz derim! ha pkk ile direkt görüşüldü diyorsan iddianı ispatlayacaksın, kaynak götüm dersen bilemem; zira herkesin götü var, senin hakkında da birşeyler söyleyen bulunur!
  1 -4 ... su degil kezzap
 4. .
  sırf aponun 17 cm'e daha ihtiyacı var diye "açılım bitti ehe ehe" diye ortalıkta dolaşan dtpli bünyelere rağmen hala bu iki oluşumu aynı kefede görememek, olaylara göz ile değil göt ile bakıldığını gösterir, bu da "herkesin götü var" lafını kesinlikle doğrular.
  ... cerquanne