1. 1.
  çok azdır. bir insan hem insan, hem müslüman hem de pkk'lı olamaz. en azından olmamalıdır.

  olan da varsa mesela oy verdiği dtplilerin dinini araştırsın.
  3 -1 ... su degil kezzap
 2. 2.
  vardır efendim.
  adam müslüman ama açtır. sığınacak başka yeri yoktur. ekmek aş lazımdır. pkk lıdır kardeşim. severek ve isteyerek orda değildir ama mecburdur. onu oraya iten sebepler vardır. vs.vs.
  1 -2 ... iki kelime tek hece
 3. 3.
  böyle bir kürt yoktur. pkk'ya destek verenlerin alayı dinsiz kürtlerdir. O bölgede yaşayan dinine, vatanına bağlı kürt kardeşlerimize leke sürmenin alemi yok.
  1 ... darkness85
 4. 4.
  eğer öyle ise
  (bkz: senin kıldığın namaz mı)
  ... aaaa2966
 5. 5.
  insan öldürmenin günah olduğunu bilmeyen, kandırılmış insandır.
  ... millervemarlboro
 6. 6.
  Cana kıymanın günah olduğunu bilmeyen müsülman, yani futbol takımı tutupta kendi takımının 11'ini sayamayan adam gibi..
  ... ekimin gunahi yok
 7. 7.
  insan öldürmenin günah olduğunu bilmeyen, kandırılmış insandır.
  ... millervemarlboro
 8. 8.
  sayıları azdır, çok olsa baraja takılmazlardı.
  ... alfa romeo
 9. 9.
  Bir dönem kendilerini biz PKK lı değiliz, ayrı bir yapıyız diyerek Kürt islam devleti hizbullahları olarak tanıtan ve bunu yaparkende islamcı hareketin sermayederlarından maddi destek hedefleyen bir kısım Kürt islam Devleti hayalperestidir.

  Her ne kadar biz PKK yı desteklemiyoruz onlar dinsizdir, şöyledir böyledir diye onları farklı fraksiyon olarak adlandırıp kötüleseler de, amaçları bu ülke topraklarından yine bir kürt devleti çıkartmak olduğu için, hareketin adı ha PKK olmuş Ha KIH (Kürt islam hareketi) olmuş bir şey farketmez.

  Biri davası için içinde fransız ve ermenileri hatta ingilizleri bile barındırmakta iken
  diğer kesim hareketlerine tamamen islami bir kılıf uydurmuş kürt ayaklanmasına islami kesimden destek arayışı içindedir.

  doğudaki Hizbullah hareketin çökertilmesiyle birlikte KIH yandaşları dağılmış muhtemelen PKK saflarına geçiş yapanlarda olmuştur.
  Ama genel olarak, KIH yandaşlarının şehirlere akın ettikleri ve dini gruplar içinde kendilerini bilinçli asimile ettirdikleri de bilinen bir gerçektir.

  Eskinin kürt islam devleti taraftarlarının bugün istanbul lalelide veya istanbulun muhtelif yabancılara hizmet eden pazarlarında zengin eşraflar içinde yer ettiğini görmekteyiz.
  ... derindost
 10. 10.
  (bkz: o müslümansa ben neyim)
  1 ... misspoison