bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    umutlandıran bir haberdir. lakin hepimizin bildiği gibi sadece almanya yardım etmiyor bu orospu çocuklarına. haberin ayrıntısı için;
    http://www.sabah.com.tr/e...in-finans-kaynagi-kuruyor
    3 -3 ... deniz alfabesi
  2. 2.
    diyebilmek için yapılması gerekenler arasında şunlar da vardır;

- uyuşturucu şebekesinin çökertilmesi
    - ordu içi ve siyasi ergenekon bağlantılarının açığa çıkartılması
    - iran-suriye-ırak'ta rahatlıkla kamp yapıp örgütlenen teröristlere bu imkanı veren üç ülkeye etkin yaptırımlar uygulanması
    - amerikanın vermediği istihbaratı temin için yerli üretim insansız hava araçlarının ve uydu takip sistemlerinin devreye sokulması
    6 ... damlabella
  3. 3.
    bu ne lan? zam haberi gibi.

sanki pkk, türkiye' nin ileri sanayi şirketlerinden birisi de, maliyeciler de vergi cezası kesmeye gidiyor. neyse bugün de gazımız alındı.
    3 ... sessizdeydi duymamisim
  4. 4.
    bir nebze olsun sevindirmiştir.
    1 -1 ... kukla
  5. 5.
    (bkz: at yalanı sikeyim inananı)
    2 -1 ... storyofeye
  6. 6.
    yıllardır her türlü ağır darbeye dayanan pkk bakalım şimdi ne yapacak. kemiklerine bıçak dayanan yöneticilerin bu seferki planı ne? bu ne la. bi siktirin gidin çay koyun artık.
    1 ... ulanseviyorumsenibe
  7. 7.
    "Kaza geliyorum demezse, darbe neden geliyorum der" sorusunu düşünmeye sebep olur.
    ... tellal
  8. 8.
    30 yıldır gelmesi beklenen darbedir.
    ... lord lokhraed
  9. 9.
    seçim öncesi mantıklı bir haberdir. Ama icraat var mı, yok. Ancak koyun kandırırlar.
    1 ... abhartach lynch
  10. 10.
    halen buna inanan halkimin bu malligi son derece uzuyor. yok lan oyle bir sey daha kac yildir anlamadiniz mi siz bunu.
    ... yaratici bir nick bulamadim