1. 1.
  Bu ülkedeki Her namuslu insanın kurduğu hayalidir. Acaba bu örgütü yok etmek için hangi yöntemi uygulardınız. Örneğin ben, önde askerler olacak ve vurarak gidecekler. Arkadan da kepçeler kürüyerek gelecekler. Güzel yöntem.
  1 -2 ... gemek
 2. 2.
  Kandile çıkar tek tek kafalarına sıkarım.
  1 ... necati bilader
 3. 2.
  Tek tek derilerini yüzerdim.
  7 -2 ... gemek
 4. 3.
  tüm karadenize atom bombası yağdırırıdım

  hem havadan, hemde denizden bombalardım.
  -6 ... osmanli toruni
 5. 4.
  mevcut yonetim ve siyasi cografyayla imkansiz olan durum. sen savas actiginda pkk yi arkadan kim vuracak saniyorsun, iran? suriye? barzani?
  ... super yazar
 6. 5.
  BiR ŞEYi YOK ETMEK AKILLI DEVLET iŞi DEĞiLDiR, YOK ETMEYE KALKARSANIZ YAPIYI BAŞKASININ GÜDÜMÜNE SOKARAK KENDiNiZE KARŞIT HALE GETiRiRSiNiZ. TEKRAR KONTROL ALTINA ALMAK YETERLiDiR. BUNUN DA DÜNYADA DA ÖRNEKLERi OLAN BiR TAKIM USULLERi, METODOLiJiSi TEORiLERi YÖNTEMLERi VARDIR Ki BUGÜN UYGULANAN DA BUDUR.
  ... isminiunutanadam
 7. 6.
  osman pamukoğlu bununla ilgili gerekli bilgiyi verdi zaten. merak eden varsa açıp bakar.
  4 -2 ... excellency1923
 8. 7.
  Hepsini alırım ve #27888440.
  ... kerusmus
 9. 8.
  ilk başta şu saçma sapan insan hakları bildirgesini bir rafa kaldırırdım. Sonrası zaten kolay.
  5 -1 ... azmhyr
 10. 9.
  Irak, suriye, iranda ortaiığın karışmasını bekleyin geldiğinde eşekçilik teröristçilik yapanların tümüne kapıları kapattınız mı haberlerden izlemesi kalıyor, fırst bulunca birilerine sataştıkları için sonunda 3'lüden birindeki sınıfsal çatışmaları tetikliyorlar, büyük sermaye gruplarını yahut emek piyasasındaki yerli köklü bölge işçisini vs. rahatsız etmeyi başarıyorlar sonra bunlar da kafayı kırıyor biz de bunları ülkemize alıyoruz her bokumuza salça olsunlar diye. Kimse barış yapmak zorunda kalmadı oy almak için barış ayağına kürt ve Türk oylarını toplamak için demokrasi kılıfı giydirdiler. Bunlarla masaya oturma ihtimali olmayan tek parti tek başına iktidar olsun o zaman bir daha hesaplaşalım. Rörörö yapmadan argümanı ağzına vurayım da ona göre konuş devletin baş edemediği ASALA'yı bitiren de bunlardı. EOKA'ya karşı Kıbrıs'ta mücadele etmeye giden de bunlardı. Bu arada evet keko 50 yaşında Türk askeri 20 yaşında ve evet bu çok zorlu bir mücadele ciddi profesyonellik gerektirir ancak Türk ordusunun rakibi ermeni çıkıntısı PKK mı? En nihayetinde Türk ordusunun en temel varoluş sebebi bir büyük topyekün savaşta en baştan silah bırakmamak (askerlerin nasıl dağıtıldığını bizimkilerin organize olana kadar Osmanlı ordusunun yok olduğu 1. Dünya Savaşı) ve halkı kışlaya yakın tutmaktır. Bunu başarıyorlar mı? Evet. He okul okumuş askerlikten anlamayan aslerlikte talimi de patates soymakla geçmiş silah tutmamış normal vatandaş niye orada savaşıyor şehit düşüyor derseniz eyvallah derim. Haklısınız. Ama bu TSK'nın pkk karşısında başarısız olduğu değil memlekette kalburüstü belli mevkilerimizde çok sığır olduğu anlamına gelir. Nasıl yapılması gerektiğinin tartışılmasını saçma bulduğum zaten kendilerini ille kırdırtmaayı başarıyorlar diye cevapladığım başlık.
  -1 ... adigehukuk16