1. ?.
  kemal kılıçdaroğlu beyanı.

  http://www.focushaber.com...ri-surmeli--h-173779.html

  (bkz: çarkıfelek)
  3 ... mig14
 2. ?.
  yeni chp nin halini ortaya koyan zırvalamadır.bu kılıçdaroğlu denen soyu sopu ne olduğu belli olmayan,fırıldaki gibi dönen adam iktidara gelirse tayyibi bile mumla ararız diye düşünüyorum.bu adam ondan da tehlikeli.
  2 -3 ... sonsarkiyicalkemanci
 3. ?.
  dün oslo görüşmelerini açıklayarak akp'yi eleştiren chp'nin komik duruma düşmesidir. bu ne yaman çelişki yahu?
  1 ... himmet abey
 4. 1.
  yahu terör örgütüyle neyin müzakeresi bu anlamış değilim. ne konuşuluyor yani? yahu bir terör örgütüyle ne konuşulur? dostum sen sürekli eylem falan yapıyorsun bak yapmazsan bunları yaparız, yaparsan da sen bilirsin falan mı deniyor? ulan zaten engelleyebilsen engellersin. engelleyemiyorsan ve müzakere için adamlarla oturuyorsan o adamlar senden her istediğini alacaklar, alana kadar oradan kalkmayacaklar, daha neyin müzakeresi bu? iyice salak yerine koydunuz bizi be!
  1 ... tribun bunduk
 5. 2.
  işte en büyük solcu partinin başındaki adam. geri kalanlarını düşünmek bile manasız.taşı oğlum sen taşı tayyibin değirmenine su.
  1 ... vigilante8
 6. 3.
  Bir kemal kılıçdaroğlu gafıdır. Neden gaf söylediği yanlış mı tartışılır bu gaf değil diyebilirsiniz. Ama sizin partinizin 2.adamlarından haluk koç dün oslo belgelerini yayınlayıp hükümete giydirdikten sonra bunu söylemek gaftır, ya gerçekten beyin denilen mefhumdan yoksun olmaktır , yada milleti yoksun saymaktır.

  Bu ülkenin siyaseti asla y-chpye emanet edilmemeli , eğer o ihtimal varsa illet olduğum akp kalsın sözümü tekrar doğrulamıştır.
  ... ceogen
 7. 4.
  klasik kemal beyanatları. rteyi eleştiriyoruz ediyoruz felan ama bu adam başa gelirse ülkenin anasını siker. ülke diye bişi kalmaz. zaten tuncelili bu kürt. kürtü basbakanmı seçelim. zaten chp nerde bdp orda.
  ... gizemlipesimist
 8. 5.
  ne ak parti nin, ne de chp nin dünyadan kopuk olmadığını gösteren beyandır.

  bir kopukluk varsa o da belki online 643 kişiyi ilgilendiren kopukluktur. o da total de ancak mikroskopla görülür. hatırlayın bir sözlük de az kalsın bağımsız aday çıkarıyordu.
  ... halka arz
 9. 5.
  kemal kılıçdaroğlu nun çark etmelerine bir yenisini eklediği beyanat.

  daha önceden bu görüşmeler için vatana ihanettir diyen kılıçdaroğlu şimdi görüşmeler devam etmeli diyor. enteresan...
  2 ... mercurial
 10. 6.
  akp ve chp nin özünde birbirinden pek farkı olmadığı ve kayıkçı kavgası yaptıklarını belli eden beyandır.
  1 ... disturbing