1. 1.
  gerizekalının önde gideni tiptir.

  hdp'nin ne suçu var? ne mal adamlarsınız aq hdp'ye bok atmak için yer arıyorsunuz. yapacağınız ergen siyasetini sikeyim.
  7 -22 ... dr harleen quinzel
 2. 2.
  chpye bağlayan tipten akıllıdır.
  -1 ... orantisiz zeka 4
 3. 3.
  bence liberal demokratik partiye bağlamalı.
  -2 ... sipraleks
 4. 4.
  bağlamakta haklı olan tiptir. trollük yapacam diye şerefsiz olmayın.
  13 -1 ... ragnaros
 5. 5.
  arlanmazlar bir de başlık açıp havlıyorlar ya kime bağlayacaktı, şunu küçük beyninize sokun artık sadece dağdakiler değil elleri kan kokan meclisteki, sokaktaki sempatizanları da. elllerindeki kanın kokusu dünyanın bütün parfümlerini toplasan, ırmaklarla yıkasan geçmez, boşuna havlamayın susun ve eğer vicdanınız varsa vicdan azabı çekin yoksa, titreyin.
  3 ... temiris
 6. 6.
  O tiplerden biri de benim güzel kardeşim! herhangi bir sağ Partili değilim öncelikle söyleyeyim bunu! ikincisi milletimizin çoğunda şu formül vardır ben de dahil olmak üzere: masum insanları katledenler ve onların siyasi uzantıları ve de bunu bile bile o şerfsizlerin siyasi uzantılarına oy veren herkes şerefsizdir! bu formül böyledir ve bu formülün hangi değişkeninin hangi parti, ırk ya da seçmen olduğunun önemi yok!
  1 ... komunist musluman
 7. 7.
  Kimse kusura bakmasın ama hdp için dağda elinde silah olanlar terörist değil gerilladır. Başta selahattin demirtaş olmak üzere hdp yöneticileri pkk nın kürt özgürlük hareketi olduğunu ve bu nedenle terör denen olgunun onların silahlı propaganda dedikleri yolla örtüşen bir tanım olmadığını ifade ediyorlar.

  Sonuç olarak ülkenin bir kısmını yönetimsel olarak tamamından ayırmak için hükümetin kolluk kuvvetleri ile savaşan bir örgütü " meşru " gören bir "hdp" varken kimse bana demokrasi anlatmasın.
  4 ... sassanach
 8. 8.
  kime bağlasın amk.
  biri siyasi, biri askeri kanattır. bunu biz biliyoruzda siz mi bilmiyorsunuz?
  akp daha az vekil çıkarsın diye dün verdiğiniz oylar bugün böyle götünüzü tırmalar.
  1 -1 ... mavraci
 9. 9.
  Her kürt pkk yanlısıdır,bazıları fanatik bazıları belli etmez,
  Bu işin tek çözümü var insanlar sürekli binlerce yıl veremi lanetledi çözüm aşıydı.şimdi 2-3 gün yas ilan edilir naletlenir kınanır olay unutulur.Bu işin çözümü aşıdır.hatta karantinaya alıp imha etmek daha güzeldir.
  eksiliyenlerin ölüsünü dirisini...
  4 -6 ... osoknapja
 10. 10.
  kime bağlanması gerektiğini de belirtseydin ileri zekalı yeğen!!!
  ... depoccu