1. 1.
    batının türkiye'ye her şartta yutturduğu saçmalık. bunun adı demokrasi değildir, başka bir şeydir ama burada söylersem yasal olmaz.

dünya'nın hiç bir ülkesi, ülkesinde kanlı eylemler yapan terör örgütünü meclisine sokmaz. hdp bir daha kurulamayacak şekilde kapatılmalıdır.
    15 ... asenaulku
  2. 2.
    Her türlü terör örgütü insanlık suçudur. Insanlık suçu olan bir avuç kani bozuklarin parti kurmasi saçmalık ötesi...
    4 ... peri10
  3. 3.
    Tacizci imamlar ve bonzai satıcıları da parti kurabilir zira demokrasinin amına koydunuz.
    3 -2 ... dalya rock yazar
  4. 4.
    Cehape varken ne gereği var canım. Bitirdiler partiyi.
    2 -2 ... bilgisayar delisi
  5. 5.
    (bkz: ben sami ali sami ebenin amı ali sami)

türkiye de sadece safkan türklerin yaşama hakkı var

gerisi zktrsin.
    4 ... timur cengiz hulagu
  6. 6.
    (bkz: hdpkk) kurabilir de kapatıladabilir. evet.
    ... kazangap
  7. 7.
    bu garip hoş görünün sebebi ak parti, chp ve mhp'dir.

ak parti çözüm süreci döneminde hdp ile flört etti.

şimdi ise ak parti milliyetçi çizgiye kaydı diye chp, hdp ile flört ediyor.

mhp ise çıkıp "biz pkk'lıların sokulduğu meclise girmeyiz" diye boykot etmiyorlar.

yani bunun sebebi bütün partiler.

ve evet şuna katılıyorum dünya'nın hiç bir yerinde teröristleri meclise sokmazlar. israil parlamentosunu iyi bildiğim için söylüyorum, filistin'li örgütlere bağlı hiç bir oluşum meclise giremez. hatta giren tek tük müslümanlar da israil yanlısı, yoksa onları da sokmazlar.
    3 ... kompetan
  8. 7.
    (bkz: Kürdistan işçi partisi)
    -1 ... bana abi deme asuman
  9. 8.
    pkk nın amk sevenin de amk bunu yazıp destekleyenlerin de amk.
    alayınızın amk, saygılar.
    ... garipbiadam
  10. 9.
    Çünkü Türkiye'de herkes özgürdü değil mi? Başkasının haklarını ihlal etmediğin sürece özgürsün. Ve bu topluluk her geçen gün birilerinin yaşama hakkını ihlal edebiliyor ve demokrasi istiyor. Fazla ironi.
    ... freesun