bugün

türk kürt ayırt etmeksizin herkesin kesin görüşün olan tespittir.
bir kürt olarak anında katıldığım tespittir. alayının amına koyayım afedersiniz.
evrensel gerçektir.
Yöneticilerinin orospu çocuğu olduğundan şüphemiz yoktur. Ancak olaylara tek yönden bakmak yanlış olduğunu düşünüyorum ben. Dağda pkk lı olup o ortama zorla götürülmüş kişlerin varlığıda aşikardır. Gerçekleri görüp pişman olan kişilerin varlığıda. Cahalet insanı her türlü duruma düşürebilir. Cahilseniz terörist bile olabilirsin.
orospu çocuğu değil direkt orospudur. Zira çeşitli ülkelerin altında kucaktan kucağa gezmektedir..
Not: çocuk gibi güzel ve gelecek vaadeden bir kelimeyi bu mesnetsiz sıfatsizlari tarif etmek için kullanmaya içim elvermiyor.

Editle büdüt: sözlükte baya orospu çocuğu varmış ki, resmen biz orospu değil orospu çocuğuyuz diye hönkürdüler pönkürdüler.. Sağolun, eksileriniz benim varolma sebebim.
NE MUTLU TÜRK DOĞANA ulan
cCc
(bkz: sözlükten nasıl prim yapılır)
pkk'nın kökünü kazıyan cümle.

peğağa örözbü çöcüğüdür.

ve pkk biter.
boktan bir önermedir. pkk orospu çocuğudur lafı son derece pasif geri bildirim sağlar. adamlar iktidarla birlikte son derece hızlı adımlarla bölünmeye doğru gidiyor, insanlar buna karşı sağlam verilerle örgütlenmek yerine ''pkk orospu çocuğudur'' gibi sığ küfürlerle olanları yorumlayabiliyor.
türkler için doggy pozisyonundadır.
Yanlis onermedir.

Dogrusu; pkk orospu cocuklarinin toplandigi bir catidir.
Bu sözü haklı çıkarmak için hiçbir fırsatı kaçırmıyorlar.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/30277188.asp
Pekakaya pekeke diyenlerde öyledir. Ama elbet biteceksiniz ve adınız tarihte büyük harflerle KAHPE bir örgüt olarak yazılacak.
Yanlış bir beyandır. PKK doğuda komünist bir devlet kurmak için kan döken bir terör örgütüdür. Lakin pkk lılar için bu söylene bilirmi? Kesinlikle hayır! Neden peki? Çünki pkk lılar hain dir, şerefsiz dir, katil dir lakin anne leri namuslu birer Anadolu kadınıdır. Bu sözü hak edecek bir iffetsizlik yapmamışlardır. Hiçbir annede çocuğunu dağa isteyerek göndermemiştir.
Ha bunu bileydiniz.

Yinede günaydın!..
@20 yi eksileyeninde orospu çocuğu olduğu gerçeğidir. öbür dünyada şeytana kanka gidin inşallah.
doğru gerçektir.
herkesin bildiği ama bazılarının (hdpliler ve y-chpliler) inkar ettiği gerçek.
güncel Önemli Başlıklar