bugün

(bkz: pkk bana sevgili bul lan allahsız)
(bkz: dağda kızlar teklif ediyormuş)
cemaatin cv ile eş bulmasına benzer durum. birbirinden öğreniyorlar her şeyi bunlar.

not: cv ile eş bulanlar rahatsız. neden mi çünkü kağıt üzerindeki uyum gerçekte tutmuyor.
hümanist ayağına yatıp bölücülere toz kondurmayanların foyası meydana çıkmıştır o halde.
südü sübyan pırıl pırıl gençlerin başını yakabilecek bir tuzak tipi. uzak durulması gerekir.
hacettepe rektörü'nün elindeki tuhaf "istihbarat".
tedbir olarak da bizzat rektörlük olanaklarını kullanarak öğrencilere sevgili bulmayı da düşünüyor mu acaba?

adam cemaatlerin ve tarikatlerin ağına düşen onbinlerce öğrenci için telaşlanmıyor da pkk'yı bahane ederek sol örgütleri ve solcu öğrencileri hedefe koyuyor.
(bkz: sevgiliyi gerilla kamplarına götürmek)
yüce devletimizin bu bölücü adamı boşa çıkarması için izmirde güzel kız yetiştirme ve sunma merkezi yapmasını öneriyorum. burda yetiştirilen kızlar üniversiteli kürt gençlerine sevgili yapılsın. yüce kudretli devletimizin atamayacağı adım olmamalı.

ülkemizin bölünmez bekaası için yetkililer bir an önce adım atmalı.
(bkz: dağlara gel dağlara)
bulduğu sevgililer nasıl ki acaba? sorusunu akla getirendir. şimdi sevgili bulan pkk olunca insan çok ümitli olamıyor açıkçası.
buldukları kızlar gayet güzeldir muhtemelen. kürt kızları, ari ırka mensup olduğundan çoğu türk kızından kat be kat güzel ve zariftir. siz bakmayın, doğudaki ekonomik geri kalmışlığa. önemli olan biyogenetik yapıdır, sosyoekonomik değil.
hiçbir işe yaramayacak hede.Sebahat Tuncel,Emine Ayna,Gültan Kışanak devamını yazmıyorum artık.kafada sarı kırmızı yeşil bandaj yağlı ve dağınık saçlar,tek kaşlı asık bir surat ve sürekli zılgıt çeken bir sevgiliyi kim ne yapsın.örgüt bu yöntemiyle en abaza insanı bile kandıramaz.yani 50 sene çavuşu tokatlamaktan bıksam yine pkk'nın bulduğu sevgiliye gitmem.hem sizde gitmeyin bence mazallah bir de ayrılırsanız kafanıza molotof bile yiyebilirsiniz.
Yani orglara orgları ayarlıyorlar.
eğer haber doğruysa, sevgililerin el ele gezebileceği muhtemel yerler: kandil, bekaa vadisi, kato ve munzur dağlarıdır.
hiçte tekkaşlı olduklarını sanmam. tekkaşlı olanlar genelde ağda,epilasyon,kaş aldırma gibi şeylere başvuran türk milliyetçisi türk kızları ve özellikle de milliyetçi türk erkekleri oluyorlar. ne kadar kürt kızı ya da pkk'li kürt üniversite öğrencisi gördüysem tamamen avrupa-i tip taşımaktadır. yani sebahat tuncel, emine ayna felan yaşını başını almış kadınlar. tutup bunlarla genç nesli ilişkilendirmemek gerekir.

http://www.google.com.tr/...ei=TXwrUMaaBYbWsgbal4GQDg

ben burada hiç tekkaşlı felan çirkin kız göremiyorum. hülya avşar'ın da avşar aşiretinden ari bir kadın olduğunu eklemek isterim.
bildiğin pezevenk olmuş la bunlar.
güncel Önemli Başlıklar