bugün

amerikan- sözde türk ortaklıkları.
ekonomik kaynakları bir yana gerilla savaşı vermeleri bu sebeplerin başında gelir.
pkknın yok sayılmasıdır. Açın bakın kürt yayınlarını. Adamlar ülke kurmak istemiyor, adamlar zaten kurduklarını iddia ediyor. Bizim basın uyusun daha. Bize "millet vekilleri kaçırıldı" haber geliyor, adamlar ise "tutukladık, mahkememizde yargıladık, serbest bıraktık" diyorlar. Biz "türk ordusuna teröristler saldırdı" diyoruz, onlar "türk işgalciler sınırlarımıza girdi,biz de ateş açtık" diye haber yapıyorlar. Pkknın yok edilememesinin sebebi budur.hoşumuza gitmeyeni görmezden görüyoruz. Şu an bizim basında "pkk çekiliyor" deniliyor ya hani, onların basında ne yazıyor biliyor musunuz? "Türk ordusu çekiliyor". Ama kime anlatıyorum ki... ben burada tek kişilik bir dairede oturuyorum bir haftalığına. Fiyat uygun ama mutfak çok kötü. Demin gittim su içmeye, ışığı açtım böcekler kaçıştı. Şimdi tekrar kapatıyorum ışığı, rahat rahat dolaşsınlar. Ben de gidip uyurum. Bilirsiniz, insanlık uyurken karanlıkta böcekler toplaşır.
Danışıklı dövüştür efendim, klasik bir cümle olacak ama, bitirmek isteyen kimdir ki?
Ülkenin bölünmesine de sebebiyet verecek nedenlerdir.
Bana dünyada savasilarak yok edilmis tek bir ulusal kurtulus mücadelesi ve örgütü gösterin, ben de size PKK nin neden yok edilemedigini aciklayayim.
istenilmemesidir veya istenmesi engellenmektedir.