bugün

gazetelerin manşetlerine pkk dan tarihi itiraf olarak taşıdıkları hede.

ne itirafı ulan.
--spoiler--
pkk'nın dışarıdaki bir numaralı ismi murat karayılan'dan tarihi bir itiraf geldi: evet bizden kaynaklanan bazı hatalar oldu, siviller öldü. bunlar için gerekirse özür dileriz.
--spoiler--
beni çok duygulandıran (!) bir haberdir.

yani şimdi bu arkadaşlar "yanlışlıkla", yolcu otobüslerini durdurup, "yanlıslıkla" o otobüslerdeki öğretmenleri indirip "yanlışlıkla" mı kurşuna dizmişler ?...

bu pkk kendisini normal ortamlara çekmeye çalısiyor. izin verilmesin.
çok şaşırtan(!) bir haberdir.
-Anne bu adam beni öldürüyo!
-Olsun evladım, özür dilerler sonra, biz de affederiz.
-Hayat ne güzel di mi anne?
-Çoooook...
Kürt hakkını savunup kürtleri öldüren daha sonrada çıkıp özür diliyen bir terör örgütü.
bu oyuna kanan kürtler daha size nediyeyim. faşistlerin oyununa gelip bu terör belasına ortak olmayın.
bilineni bilene söylemenin anlamı yok.
biran önce katlettikleri masumların yanına gönderilip, asıl bilmesi gerekenlere açıklama yapması gerekenlerin dibine vurdukları yüzsüzlük halleri olarak görmek lazımdır.
bundan en büyük yarayı alan kürt halkı buna susmamalı. pkk cenazesinde gösteri yapan insanlar şimdi ne diyecek merak ettiğim bir durum. adamlar öldürmüş bak itiraf etti. hatta çocuklarınız akıllanmasın diye okulları da yakıyorlar. ama siz hala destek çıkın. kullanılmayı hak ediyorsunuz o zaman.
Ah canım benim, yanlışlıkla olmuş abisi.
allah razı olsun. biz bunları böyle muattap alarak, milletvekili yapıp devlet eliyle maaş verir televizyonlarda konuşturursak, imralıdaki zeka yoksunu insan kılığındaki hayvanın hala emirler yağdırmasına göz yumarsak, bunun gibi zaten ortada olan bir çok şeyi daha çoook nimet gibi görürürüz. yazık.. çok yazık.
689 cocuğu kadını katlet ve özür dile.

(bkz: vay amk)
madem eteğimizdeki lafları döküyoruz ben de itiraf edeyim:
nefes aldığım zamanlar oldu. hatta yemek yemeden yapamıyorum.
45 bin kişiden kaç tanesi masum değildi ? sorusunu akla getiren açıklamadır.
(bkz: vay amk)
pkk nın siyasallaşma yönünde attığı bir adımdır.

daha durun ileride ne cici insanlar bunlar demeye başlayanlarımız çıkacaktır.
pkk'yı savunur bir görüntü çizen bdp'nin ne yorum yapacağı merak konusudur.
sanki kimse bilmiyordu.
(bkz: captain obvious)
itiraf edip tekrar yapmak.
onlar gibi şerefsizlerden beklenecek bir şerefsizlik.
terör örgütlerinin amaçları zaten sokaktaki insanları öldürmektir.
askerler sokaktaki insanın koruyucusu olduğu için onlarla mücadele
etmek zorunda kalırlar. temel hedef,vatandaştır.
Teşekkürler muratcım;

-Bana bi şişe getirin.
bune pehriz? bune lahan turşusu durumudur, sen tut devlete isyan başlat çoluk çocuk, genç yaşlı, asker sivil demeden katliam yap, sonrada çık saçmala.
Hadi bu iktidardan yüz buldular, bunlar giderse bakalaım ne bok yiyecekler.
beni televizyonun karşısında şekilden şekile sokacak ve ağzımdan kötü sözler çıkmasına sebebiyet verecek durum.
ermenilerin kanında vardır mazlumu yakmak.
güncel Önemli Başlıklar