bugün

Temmuz ayı içerisinde yaşanan çatışmalarda 278 askerimizin şehit olduğunu söyleyebilecek kadar geniş bir hayal dünyasıdır. T.C şehitleri saklıyor, gizli gizli gömüyor, basına bildirmiyor.... Lan hakikaten PKK'lı denen canlıda beyin namına bir bok yok.

Lan keko bu ülkenin, nüfusu en az olan ilçesinin köyünde şehit cenazesi olsa orası dolar taşar basın illaki bunu duyar! Peki ya şehidin Anası babası neden sessiz kalsın? Şimdi PKK'lı aklı derki "ailesi sesini çıkarmasın diye t.c aileleri infaz ediyor"...

birde "tespit edilen" yazmış amına koduğum çocuğu sanarsın tek-tek saymış orospunun doğurduğu.

görsel

görsel

diğerleri hakkında yorum bile yapmıyorum. hayal dünyası ortada...

kaynak pkk'nın kendisidir.

dns ayarlarınız müsaitse buyurun bakın. ben dns ayarları müsait olmayanlar için örnek aldım.

http://www.hezenparastin.com/tr/
--spoiler--
10 Ağustos günü saat 08.40 sularında Van’ın Başkale ilçesi Güzeldere, Bableşînê alanında operasyona çıkan işgalci TC ordusuna ait askeri bir konvoya yönelik gerillalarımız tarafından bir eylem gerçekleştirilmiştir. Eylem sonucunda 1 panzer imha edilmiş, 10 asker de öldürülmüştür . Eylem ardından işgalci TC ordu askerleriyle gerillalarımız arasında 3 saat boyunca çatışma yaşanmış, bu çatışma sonucunda da 8 düşman askeri öldürülmüştür. Düşman, ölü ve yaralılarını 4 skorsky helikopterle alandan uzaklaştırmıştır. Eylem ardından yaşanan çatışmada 1 yoldaşımız şahadete ulaşmış, 1 yoldaşımız da yaralı bir şekilde düşmana esir düşmüştür. Şehit düşen yoldaşımızın sicili netleştirildikten sonra kamuoyuyla paylaşılacaktır.
--spoiler--

durmadan sıçıyorlar olduklara yere... bu nasıl bir hayal dünyasıdır ey ahali!

be orospu çocukları düşman t.c askeri kayıp verdi'de sen 400 metreden patlatmış olduğun mayının ardından tek tek gidip saydın mı? anasını siktiğim oğlu!

ek: ne oldu lan hpg yöneticisi burada mısın? sövünce pek bi alındın anlaşılan. özel mesaj yolla'da tanışak...
küsüratlı sayı söyleyeyim de gerçekçi olsun mantığının hala işe yarayacağını sanacak kadar beyinsiz olduklarını gösterir.
pkk dan biri şunlara desin oğlum esrarı satmak için yetiştiriyoz kullanmak için değil diye.
breh breh. bu sitenin admini heralde call of duty, battlefield vb. bir oyun oynuyor ve oyun skorunu belirtiyor. yakında yanlışlıkla captain price şehadete erişti, bölüm başarıyla bitirildi de yazarlar.

ulan anladık aklınız sıra moral amaçlı yapıyorsunuz da biraz ölçülü atın amınakoyim. panzer patlasa hiç mi kimsenin haberi olmayacak. ama işte adamlar bön. ben demiyorum cia diyor bunu da.
görsel

yalanlarına kılıf uydurmak için ne yapacağını şaşıran hayal dünyasına mensup insanları içerisinde barındırır.

görsel

--spoiler--
he hewal he soper töeri
--spoiler--
http://www.uludagsozluk.com/e/16915193/
Yalanlarla bezenmiş hayal dünyasıdır. Dünyalarını başına yıkacak dünyalıyı sabırsızlıkla bekliyoruz. Malum Bingöl hainliğini "provokosyön" diye geçiştirdiler.

Kürt terör örgütü PKK'nın sığınacak en büyük argümanlarından biri "biz yopmadık hewalno dorin dövlet yoptı" argümanıdır.

Bingöl deki hain pusuda yine aynı palavrayı sıktılar.

amaç belli "biz ateşkesi koruyok hewal onlar ateşkesi bozdu hewal foşistler hewal"...

Aslına müstahak bu Ülkeye bu yaşananlar. Yinede insan konuşmadan doğru olanı söylemeden edemiyor. Yanlış anlaşılmasın bu benim doğrum değil direk terörün-devletin ve pkk lı bir teröristin doğrusu benimle ve görüşlerimle hiçbir ilişkisi yok yazdıklarımın.

--hıdır sarıkaya--
Daha sonra Osman Öcalan anlatmıştı. Cuma "cemil karabıyık", Cemal "murat karayılan", Abbas "duran kalkan", Mustafa Karasu ve Osman birlikte bir tartışma yürütüyorlar. Nasır’ın öldürülmesi burada kararlaştırılıyor. Osman kendisinin çekimser kaldığını söylüyordu. Uygulama görevini de Cemal’e veriyorlar. Cemal, “bana özel bir talimat verin, yapayım” diyor. Cuma, “talimatı ben veriyorum” diyor. Ve böylece uygulamayı yapıyor. Biz bu olayı her toplantıda gündeme getirdik, peşini bırakmadık. Önce kabul etmediler, ancak olayı izleyen ilk Kongrede Cuma, Nasır’ı vurma talimatını kendisinin verdiğini herkesin önünde açıkladı.

Bunlar da gösteriyor ki, Cemal’in “gökten taş da düşse bizden bilecekler, benim adımı karalıyorlar” demesi boş laftır. Birkaç saf yurtseveri kandırabilir, ama Cemal’i ya da PKK’yi tanıyanlar açısından bu izahatlar gülünçtür. işte Nasır olayı. Ben de merkez komite üyesiyim ve özel olarak sormama karşın benden ve diğer merkez üyelerinden bile olayın gerçeğini gizlemişti. O zaman söylediği “benim sözüm şerefimdir” lafı ne kadar tersini içeriyor idiyse, şimdiki izahatları da öyledir. Kani Yılmaz cinayeti ardından Cemal’in yaptığı açıklamalar tamamen yalandır. Cemal’in kaba bir cesaret tarafı olsa da, siyaseten hep ürkek, yaptığı hiçbir eylemin siyasal sorumluluğunu üstlenemeyecek kadar korkak bir kişidir. Cemal, Öcalan’ın çevresinde en çok kalan kişidir, Suriye’de kaldığı dönemde işlenen cinayetlerde imzası vardır ve o tarzını esas olarak oradan almıştır
--hıdır sarıkaya--

Şimdi yukarıdaki üst düzey pkk lı teröristin söylediklerinden ufak tefek bir şeyler az çok netleşiyor akıl sağlığı yerinde olan kişilerin kafasında.

--hıdır sarıkaya--
6. Kongrenin ardından, Öcalan’ın yakalanmasından sonra, özel bir terörist grup kurulmuştu. Bu grubun başına da Nasır’ı vermişlerdi. Nasır bir iki ay kaldıktan sonra, bir ara grupları Türkiye’ye geçirmek ve izlemek amacıyla Ermenistan’a kadar gitti. Döndükten sonra “ben bu işi yapmayacağım” dedi. O zaman Nasır’ı Behdinan’a gönderdiler ve beni de şifreli bir talimatla acilen Kandil’e çağırdılar. Nasır ile o zaman konuştum. Şöyle dedi: “Beni harcamak istediler. Ben kendimi zor kurtardım. Sıra sende şimdi. Kendine dikkat et” dedi. Ne demek istediğini sordum. “Gidince görürsün” dedi.

Kandil’de Osman Öcalan ve Cemil Bayık ile konuştum. Bana şunu söylediler: “Biz özel bir terörist güç kurduk. Tamamen bir terör dalgası yaratacak. PKK’den bağımsız bir güç olacak bu ve sadece Cuma ile ilişki içinde olacak. Güç sonuna kadar yetkili olacak ve istediği kadroları kendisi belirleyip alacak.” Bu güç için ayrılan ödenek ise 1 Milyon Dolardı. Bu gücün komutasını da bana vermek istediler. Ben şunu söyledim: Bu benim tarzım değil. Ben yaptığım her eylemi üstlenirim ve üstlenmeyeceğim eylemi de yapmam. O halde ne düşündüğümü sordular. Ben, eylem yapmayan ama istihbarat toplayan bir örgütün daha çok gerekli olduğunu söyledim. Böyle bir kurumu oluşturmaya varım, dedim.
--hıdır sarıkaya--

PKK nın eylem yapan ama eylemi üstlenmeyen bir oluşum kurmak istediğini PKK'nın eski üst düzey teröristi merkez üyesi söylüyor ve sonra devam ediyor.

--hıdır sarıkaya--
Bu terör grubunun başında olmayı esasta Cemal istemişti. Çünkü “vur ama üslenme” tarzı ona uygundu. Ancak herhalde siyasal kaygılarla bu görev ona verilmemişti. Daha sonra 2003 Ağustos sonundaki askeri Konsey toplantısında Cemal, “yaptığımız öneri kabul edildi ve TAK kuruldu” dedi. Özel kuvvetler içinde bir birimdir bu. Ama PKK dışında gibi gösterilmektedir. Bunun tutanakları mevcuttur. TAK, doğrudan özel kuvvetler komutanlığına bağlıdır. Ve yaptığı eylemleri PKK üslenmez. Bundan önce Nasır’a uygulatılmak istenen terör biriminin adı da, Kürt intikam Tugayı’dır.

Bütün bu terör karmaşasının fikir babası ve onay mercii, Abbas ve Cuma’dır. Planlamasını ise Cemal yapmakta, pratik uygulama kısmı ise Bahoz’a verilmektedir. işleyişi budur.
--hıdır sarıkaya--

2008 yılında Güngören 2010 yılında Taksimin göbeğinde bomba patlatıp "biz yapmadık hewal bizden bağımsız bir grup yapmış hewal barışı istemeyen grup yaptı alakamız yok" diyenlerde Bingöl saldırısını kabullenmeyen aynı orospu çocuklarıydı.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/16178946.asp

(bkz: hıdır sarıkaya/@mutlubaykus)

(bkz: ekrem grubu)

(bkz: kürdistan özgürlük şahinleri/@mutlubaykus)

Sen PKK ile anlaştık sanırsın TAK gelir terör yapar hewesin kaçar hewal gürcü ve taraftarı olan andaval.

Ama nedeni ne biliyor musun? Yine siyaset... Siyaset fahişeliktir çünkü. Sosyal yaşantınızda etrafınızı gözleyin ikili ilişkilerinde siyaset yapanlar herkesin yüzüne güler çoğu kişide onun yüzüne güler ama kapıdan çıktığı an küfür eder herkes arkasından. insanlar yuvarlak konuşmalardan hoşlanmaz hazzetmez ama toplum dünya bunu dayattığı için hoşlanıyormuş gibi yapar. Barış-sevgi-çiçek-böcek... Barış dediğin sadece isimdir yani dış görünüştür içeride ne savaşlar var bilemezsin.

Lider Barzani ye PKK-iran'a ve bölgedeki en yakın müttefiklerinden Şii radikal gruplara yanaşır. Sen barzani ile kanka olursan o esad ile kanka olur! Sen Talabani kekosunu dost edinirsen o Şii terör gruplarını dost edinir. Sen Sünni mezhepçiler ile tampon yaparsan o şii terör gruplarıyla içli dışlı olur. Siyaset-Politika budur.

Adam olursan en fazla derdini anlatamazsın bu sığır kafalı topluma ama adam olursun.

(bkz: bu iş dağda başladı dağda bitecektir/#16047143)

Ne demiş Cenap Şehabettin Körler memleketinde görmek, bir hastalık sayılır...

uzatmaya gerek yok.

ek: unutmadan pkk nın infaz edip "foşist te.ce sivilleri katlediğiiii" palavraları da meşhurdur. Jitem hesabı...

(bkz: derin devlet/#23467729)

hıdır sarıkaya adlı teröristen alıntı yaptığım kısımlar için kaynak: http://www.rizgari.com/mo...file=article&sid=3446
yalan dünyasıdır.
kürdistandır.
sadece şu fotoğrafa bile bakarak ortalama bir "pekekeli'nin" hayal dünyasına ve hezeyanlarına ulaşabilirsiniz.

1- "bölücü barzo" için türk bayrağı foşik bir nesnedir. türk bayrağı ile poz veren bir insan, ecnebi veya türk olsun her türlü hakareti hak eder.
2- "damakrat bombacı" için her kürt aynıdır. misal istanbul'daki 5 milyon kürt'ün hepsinin kendisi gibi "eli molotoflu bir sevgi böcüğü" olduğunu hayal eder. bu hayallerde yaşayan "ala gavatların" haz etmedikleri her bir şeye zarar verme, kırma dökme hakları mevcuttur. kanunları kim takar demi?
3- "kadim kürt" , yahudi ile aynı kanı taşır, 500.000 yıllık tarihleri ortaktır. ortadoğu'nun en zalim inanışı siyonizm'in bir tek kürdiler'e saygı duyduğunu zannederler.

görsel